Termos gibi Thermos

Thermos 470 ml. Mat Siyah çelik Termos

Uzun süredir termos almak istiyordum. Fakültemizin kantini sağolsun karton bardakta kahveye 75 krş. istiyor. 3'ü 1 arada vs alternatifleri, sıcak çikolata fiyatları daha yüksek. Termos alıp kendi kahvemi kendim yapmaya karar verdim. Starbucks termoslarının iyi olmadığını gördüm, yine piyasada dolaşan 25-30 liralık termoslarında aynı şekilde uzun süreli kahveyi sıcak muhafaza edemediklerini okudum.

Gecenin bir vakti internette bir videoya rastgeldim. onunda etkisiyle hepsiburada sitesinden sipariş verdim. Düne kadar indirimdeydi. 1 haftadır kullanıyorum. 6-8 saat arası baya baya sıcak tutuyor. Denedim, 24 saat sıcak suyu muhafaza ettim ılımıştı. Soğuk suyu 24 saat muhafaza edebildiğini yazmış bazı siteler, hiç denemedim. Yaz ayında belki lazım olur. Kitlenebilir yapısı istenmeyen durumları engelleyecek şekilde yapılmış. Beyaz halkayı taktığınızda hiçbir şekilde açılmıyor dökülmüyor.

Gayet Kullanışlı çantamın sağ cebine sığdı. İşe yaramayan 50-60 liralık termoslara para vermektense daha sağlıklı kaliteli bir ürün almak istedim. Stanley contigo ve thermos arasında kaldım o video dolayısıyla bunu aldım, gayet memnunum puanım 10/9

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler