https://www.amazon.com.tr/dp/B08JQLVZ2X
Amazon'da (satıcı amazon değil) Windows 10 Pro keyleri 9tl. Ben dün 15tl'ye almıştım çalışıyor. Ancak telefonla etkinleştirme yapmanız gerekiyor o da 5-10 dakika sürüyor. Gerekli yönergeler size iletiliyor hatta robotla konuşurken hangi tuşları kodlayacağınız kimi arayacağınız, zor değil. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

Windows 10 PRO 32/64 Bit Dijital Lisans Anahtarı - Retail CD Key: Amazon.com.tr

Windows 10 PRO 32/64 Bit Dijital Lisans Anahtarı - Retail CD Key: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Konuştuğumuz kişi Microsoft çalışanı, değil mi? Satıcı değil?

 • bzn7 @bzn7

  Bu keyleri Google'da arattığınızda genelde hangi forum sitelerinde elden ele gezdiğini bulabiliyorsunuz. Bu satıcılar 9 liraya size merdiven altı sitelerde key bulma hizmeti sunuyorlar.

  Edit: Google'layarak o siteleri bulsanız da ana makinenizle o sitelere girmenizi tavsiye etmem. Böyle şeyleri araştıracaksanız sanal makine kullanın, sanal makineyi ana makinenizden izole tutun ve opera vpn gibi ücretsiz proxy araçlarını o sanal makineye kurarak araştırmanızı yapın.

  • Vefa @buff

   Sizin için Google'da arattım benimki çıkmadı ama yarın obür gün iptal olur mu bilemem tabi. Bence fiyatlar Windows 11 tanıtıldığı için düştü.

  • bzn7 @bzn7

   @buff bu keylerin farklı versiyonları var, bazıları Windows 7/8'den yükseltme keyi, bazıları oem key bazıları direk çalıntı. Resmi kaynaktan alırsanız bunun yaklaşık 100 katı gibi bir tutar ödemeniz gerekir. Bu keyler yıllardır piyasada var ve Microsoft bu konuyu çok sıkmamayı tercih ediyor gibi görünüyor. Çünkü bu keyleri kullanmanın alternatifi genelde son kullanıcı tarafında KMSpico gibi virüsleri bilgisayara yüklemek oluyor.

  • undefined @undefined

   @bzn7 Çok pahalıya satıyor. 100 lira yapsa ben 5 liralık key almak yerine microsofttan 100 liraya orijinal key alırdım.

  • Vefa @buff

   @bzn7 Evet ben de bunu bilerek alıyorum. Hem Windows bana bir şey diyemesin hem de sisteme virüs sokmayayım diye. En az 1 yıl süre sonunda patlarsa yine alırım kısa vadede lisans sıkıntı çıkarmaz ise.

  • bzn7 @bzn7

   @buff çoğunlukla Google'da keyi yazınca çıkar ancak çıkmayanlar kapalı Facebook gruplarında falan paylaşılanlar olabilir. Bunları dağıtan mecralar sık sık kapatıldıkları için çok kolay değil ulaşması. Google da böyle sonuçları öne çıkarmamaya çalışıyor zaten.

  • bzn7 @bzn7

   @buff benim de ev kullanımı için aldığım bilgisayarlarda bu keylerden var. En eskisi 6 yıldır sorunsuz çalışıyor. Microsoft için tespiti büyük ihtimalle kolay bir konu ancak anlayışlı bir tavır içindeler ev kullanıcısı için. Şirketlere karşı aynı hoşgörüyü gösterdiklerini söyleyemem.

 • Orkun @orkkoc

  Bu keyler gri market yoluyla edinilen aslında satışı olmaması gereken keyler o nedenle kullanana neden kullanıyorsun demem ama paylaşılmasını çok doğru bulmuyorum. Çünkü güvenli değiller. Hem key her an karalisteye düşebilir ya da keyin yapısına ve versiyonuna göre daha farklı problemlere neden olabilir.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Ben en az 10tane böyle key kullandım, arkadaslarima da aldirdim hala da kullaniyorlar. Zaten ucuz, patlasa da dert etmem. En azindan crack ile uğraşmaya degmez.

 • Azazil @azazil

  Bu zamana kadar abartmıyorum 30a yakın böyle key aldım. (En eskisi 5 yıllık filandır.) Hiç sorun yaşamadım. İptal olan olmadı. Aldığımda direk aktif olmayan olmadı. Yok yani gözle görünen bi sıkıntı yaşamadım.
  Amazondan almadim hiç
  Aldığımı hatırladığım bazı siteler;
  pttavm
  lisansburada
  saglamlisans
  yazilimbudur
  gittigidiyor

 • gokhans @gokhans

  Bu keylere niye para veriyorsunuz? Birincisi microsoft zaten keyleri bedava dağıttı. İkincisi bu keyler sizin kullanım durumunda korsan kulllanıma düşüyor. Bu keylere para vermekle kms kullanmak farksız. İnternette microsoftun bedava alın kullanın dediği w10 pro keyi var. Recep Baltaş bile onu vermiş yıllar önce. 3 yıldır o keyi kullanıyorum. Mis gibi hem bedava hemde yasal.