Buradan anlaşılan DH uzman değil.
https://www.samsung.com/tr/tvs/qled-tv/highlights/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  Samsung inceleme için hiç QLED monitör göndermedi sanırım, öyle bir video anımsamıyorum zira.

 • Halil @hcaktuna

  sdn allah 1 dese bir durup düşünmek lazım.

 • Omer @omerf97

  Eğer fakir bir ülkede yaşıyorsan bu tarz şeyler olur. Parayı bas yorumu al.

 • erdem @ec

  sdn nın bır urunu kotuledıgını begenmedıgını gordunuz mu

 • Orçun @orcnd

  bu işin finasnman ihtiyacı yüksek. özellikle türkiyede. para ya izleyiciden doğrudan gelecek yada markadan doğrudan gelecek. başka bir yolu yok

  • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

   Markadan gelmesi izleyiciye yalan söylemeyi normalleştiriyor mu?

  • Orçun @orcnd

   @ozgurg ütopyada yaşamıyoruz. şu an ki dünya düzeni böyle. çoğu basın kuruluşu sahibi tarafsız olmak ister zaten. ben hakkı bey ile yıllar önce görüşmüştüm. sdn'nin hit'inin çoğu forumdan geldiği zamanlarda. youtube kanallarının olmadığı dönemde. o zamanlar topluluk ile büyümeyi tercih ediyordu. fakat türkiyenin şartları buna el vermiyor. eğer bu mümkün olsa teknoseyir bunu başarırdı ve teknoseyir hakketiği yere çoktan gelmiş olurdu.

   sistemin doğruluğu yanlışlığı veya bunu düzeltmek için savaşmak basın kuruluşlarının görevi değil. bu görev halka ait. halk neyi talep ederse basın onu sunuyor.

   genelde çoğu ürünün övülmesinin de temel sebebi bu. kimse aldığı ürüne kötü denmesini istemiyor. aksine övülmesini istiyor ki o potansiyel ikinci el değeri düşmesin veya satın alma kararından kaynaklı gururu kırılmasın.

   tüm bunlar taraflı haber yapılmasını haklı çıkarmak için söylenmedi. suç açıkça ortada ama tüm suç basına ait değil.

   talebin kalitesi arzın kalitesi ile doğru orantılıdır. demek istediğim bu

  • UnicornKnight @unicornknight

   @orcnd "şu an ki dünya düzeni böyle"

   batı avrupa ve/veya kuzey amerika'da bizdeki dirsekçilerin içeriklerini advertorial takısı olmadan yayınladığında ilgili kurumlar tepene çöküp ceza yağdırıyorlar, kimi kandırıyorsunuz? bariz bir şekilde sadece 3. dünyada işler bahsettiğiniz şekilde yürümekte.

  • Orçun @orcnd

   @demigod yakalananlar veya sırf halkın gazını almak için birkaç yayına ceza kesiliyor olabilir. gerçekte ise seçim sonuçlarına müdahale edecek seviyede bilgi kirliliği, yanlı haberler, ödeme karşılığı haberler ve basının güce itaati söz konusu.

   kimseyi kandırmaya da çalışmıyorum. hiçbir basın kurumu ile çıkarım örtüşmüyor. olaya adaletli bakmaya çalışıyorum.

  • UnicornKnight @unicornknight

   @orcnd "yakalananlar veya sırf halkın gazını almak için birkaç yayına ceza kesiliyor olabilir."

   yine kendi ülkenizle karıştırıyorsunuz, bahsi geçen yerlerde ne kurumlar kişi ve kurumların çıkar ve keyfiyetlerine göre yönetilirler ne de toplum bizdeki gibi tepkisiz ve vurdumduymazdır.

   medeni dünyada işaret edilen girişimlere amiyane tabirle koydukları vakit öttürüyorlar, YouTube'un içerik politikasıyla ilgili değişiklikleri neticesi özellikle çocukları hedefleyen içerikleri üretenlerin medeni ülkelerin sınırları dahilinde yaşayanlarının bir süredir kan yaş ağlamaları da bu yüzden.

   ha tabi siz yine istediğinize inanabilirsiniz, başka hiç kimseyi değilse bile kendinizi kandırıyorsunuz. böyle iyi hissediyorsanız bizler için de size mutluluklar dilemek dışında bir opsiyon mevcut değil.