Bir Futbol takımının, devletin vergi borcunun yarısını silmesine rağmen 4 milyar TL borcu olsun. Buna rağmen kendi branşında yıllardır zerre başarısı olmasın. Tüm bunlar sorgulanacağına bir kampanya ile bir kaç saatte 10 milyon TL'yi aşan bağış toplasın. Yok anam bizim millet adam olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Bir programda Celal Şengör'e ülke neden gelişmiyor diye sordular. Adam halk istemiyor dedi. Bu söz daha sık aklıma gelir oldu.

 • Gump @runforrest

  İşin daha enteresan tarafı bağış yapan bir iş adamı zaten vergiden düşebiliyorlar diğer iş adamlarını da bağışa davet ediyorum gibi bir şey söyledi. Tamam maaşlı ücretli çalışanlar paraları yatmadan vergi ödemeye devam edebilir, haktır o zaman.

 • Tarık Başoğlu @trbasoglu1996

  Bol keseden futbolculara para yığsınlar, altyapıya yatırım yapmasınlar, futbolu bırakacak adamı yıldız diye transfer etsinler, başkan da kendisini tatmin etsin diye bağış yapmayalım mı yani.

  • lterlemez :) @lterlemez

   Biraz önce benzerini yazdım. UEFA ŞL'nin statüsü bir değiştirsin, siz asıl o zaman görün komediyi. Bırakın Avrupa'dan gelecek parayı, ülke için yayın gelirleri bile düşebilir. UEFA Avrupa Ligi maçlarını hafta sonları da oynatmayı düşünüyor. E, Milli Takım maçları da var. Sürekli Süper Lig maçları ya ertelenecek ya da hafta içi oynanacak. Kim gelecek stada maç seyretmeye, ya da tv'de kimler izleyecek maçları?

 • Burag Kalaycıyan @winkl3

  Sadece yönetimlerin değil, taraftarlarında bu kulüp borçlarında çok etkisi var.Yapılması gereken şeyler belli ve Ali KOÇ elinden geldiğince bunları yapmak için,başa geçti.Önceki yönetimlerin yarattığı tabloyu düzeltmek için de futbolu ve FB'yi sevenlerden yardım istemesi çok doğal.Olmuşla,ölmüşe çare yok, bu yüzden geçmişi eleştirmek anlamsız.Onun yerine Türk futbolunda yapılması gerekenler konuşulmalıdır.Ayrıca FB bir spor kulübüdür,sadece futbol kulübü değildir.Tabi ki yapılan en büyük harcamalar futbolda yapılıyor ve borç oradan kaynaklanıyor,ancak kürek,yelkenli,masa tenisi,basketbol,voleybol ve daha birçok branşta başarılar kazanan ve önemli sporcular yetiştiren bir kulüp.

  • Atilla @atilla

   Benim derdim de o zaten. Futbol yüzünden bütün bu tantana. Kardeşim sen diğer branşlarda TR'yi geçtim artık Avrupa'da dahi ilk 5'lerin içindesin. Futbol takımını verilen bu önem niye. Küme düşülecekse bile düşülsün. 5 para etmez adamlara milyonlar verip ondan sonra da aman yardım demekten daha iyi bence.

 • Master @master

  Aydınlar, sanatçılar, siyasiler, ekonomistler çıkıp o paraya fabrika kurulur diye niye demiyor acaba?

  Ayrıca 10 milyon tl değil 15 milyon euro diyen bir haber okumuştum. Toplam bağış tutarına nereden ulaşılıyor?

 • serkan @serkan_1034

  Herifler beş para etmez oyuncular sırf yedek kulübesinde otursun diye adam başı 4 milyon Euro maaş veriyor, bağış mağış boş işler yani koyun yerine koyuyorlar taraftarını, aynı tas aynı hamam devam ederler. 33-35 yaşında "yildiz"larla 10. olmak genç oyuncu yetiştirmekten daha önemli sonuçta.

 • sarpuli @sarpuli

  Katılıyorum, her sene yeni ferrari alıp topun peşine koşsunlar diye para veren taraftarında aklına şaşarım. Bunun adı destek falan değil...

 • JUMBO GARİDES OW YEAH @jumbogarides

  Fb nin borcu yok zamanında borçları ödediği için şuan parası yok

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Başarısı olmasın derken ? Sizin için de başarı eşittir Türkiye süper lig şampiyonluğu sanırım. Adamlar basketbolda avrupanın en iyisi. atletizm de dünyanın en iyisi. Masatenisine kadar her branşda zirveye oynayan klübe başarı yok demek için ya cahil olmak lazım ya art niyetli.

  Fenerliyim ve kampanyayı desteklemiyorum. ama başarı yok yeaa demek de abartının ötesi bişey.