@hkellecioglu Kullanıcıların sayfalarındaki yorumlara girildiğinde yorumun konusu/durumuna gitmek için bir buton mantıklı olabilir.Neredeyse bütün forumlarda var burada eksik olmaması garip geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni telefon almaya karar verdim.Herkes tutturmuş g2 diye ama ben nexus 5 i daha çok sevdim @eralpykn bir nexus 5 sahibi olarak sen ne düşünüyorsun ikisi arasında kamera ve pil performansı tek sıkıntı galiba pil performansı nasıl zaten kamera çok kullanmam ama kamera kalitesini beğeniyor musun tabi ki başka nexus 5 sahipleri veya kullanan fikri olanlarda cevaplayabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Büyük ihtimal paylaşılmıştır ama #BedavaOyun #Titanfall 48 saatlik bedava 24 saat filan kalmış
galiba görmeyen varsa fırsat fırsatdır beleş sonuçta 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar #steam de alpha sürüm oyunları satın aldığımızda oyunun final sürümü çıktığında bir daha satım almak gerekiyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın düz olduğunu iddia eden dayı.

Eğer dalga ve trolleme amacı ile yapıldıysa güzel bir çalışma olmuş. kendine özgü bilimsel verileriyle(!) dünyanın yuvarlak olduğunu çürüten dayıdır. Kaynak :...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Gündemde ekranlı ürünlerde Türkçe zorunluluğu hakkında @leventp routerların arayüzünü olduğu halde ekranları olmadığını söylemişti duymuşlar heralde dokunmatik ekranlı router Soap https://www.indiegogo.com/projects/soap-one-device-to-rule-them-all-touch-screen-intelligent-router

Soap One Device to rule them all. Touch Screen Intelligent Router .

Soap is the intelligent touch screen router that offers; everything need to for home automation, android os, parental controls, top level security, and more.
BeğenFavori PaylaşYorum yap