Gencler Merhaba,

Bir PS4 almayi düsünüyorum ama yanina Tv mi alsam yoksa Monitör mü bilemedim. Ikinci el alacagim. Input Lag degeri kac olmali ve ne kadar önemli? Simdiden tesekkürler.

Not: Türkce klavye kullanmadigim icin düzgün bir yazi olmadi kusura bakmayin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Opera senkronizasyon için kullanılan hesabın şifresini değiştirmem için E-Mail atmış. @gamsizm @hkellecioglu @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gençler bu #Windows10 güncellemesinin ISO dosyasını Microsoft üzerinden indirebiliyor muyuz şuan itibarı ile. Temiz kurulum yapmak istiyorum da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gençler iPhone kullanıyorum ve ne Chrome'da ne Opera'da nede Safari'de tüm akış butonu yok, görünmüyor. Masaüstünden ayarlayıp telefonda anca öyle kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

@can Can abi şimdi arkadaş çok gaza geldi ve araba almak istiyor ancak biz ne arabadan anlıyoruz nede etrafta çok anlayan var.

O yüzden en azından kafada bir fikir oluşması için sana danışmak istedim. Bütçe 50 bin lira civarı max 55 bin lira, kullanım amacı genel ev-iş için belki şehir dışı, yani öyle çok özel bir durum yok. Birde arkadaş aracın güzel görünmesini istiyor 🙂 tabi ki öznel bir konu ama belirteyim dedim.

Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 32

Gençler GTA V oynamak istediğimde 518.03 mb boyutunda bir güncellemeyi indiriyor ancak güncelleme indirdiğinde Error 201 yada 203 deyip tekrar etmemi istiyor tekrarladığımda da güncellemeyi baştan indirmeye başlıyor ve sonunda aynı hata tekrarlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Taylan Kurt @taylankurt91

    Dostum öncelikle cevap için teşekkürler. Birçok yöntem denedim ancak hepsinde yine aynı sonucu verdi, daha yeni vpn ile denedim sonuç yine hüsran. Ya başka bir Update gelecek yada artık binbir seçeneği deneyip şans eseri de olsa oynayacağım. Oyunu lisanlı almanın hiçbir faydasını görmedim ve bıktım artık bu hatalardan. Oyunu torrent üzerinden indirip oynayacğım bu gidişle

  • seroo @seroo

    sırf bu yüzden steamden aldım. daha önce max payne 3 ten ağzım yanmıştı. rockstar ın kendi mağazasından social club üzerinden alınca böyle oluyor sanırım. . steamde de sc a bağlanıyor ama güncellemeleri steamden indiriyor. .

Gençler iPhone 5s'e yeni geçtim ve kullanmasını da pek bilmiyorum bu podcast uygulamasından teknoseyir'i nasıl ekleyebilirim. Uygulamada arama kısmından yazdım çıkmadı, başka bir kısımda da URL ekleyin yazıyor, bir yardım edin hele

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6