Arkadaşlar Merhaba,

Enpara Kredi Kartı ile cep telefonu almak istiyorum. 3000 TL'ye kadar olan harcamaları taksitlendirebilme imkanına cep telefonları da dahil midir? Birkaç kişiden duyduğum kadarıyla Trendyol'dan yapılan cep telefonu alışverişinde harcama taksitlendirilmiş. Ancak Enpara'nın kampanya duyurusunda cep telefonu bu kapsamda değildir diyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Herkese merhaba,

Arkadaşlar eski bilgisayarıma ssd takviyesi yapmak istemekteyim. Donanım konusunda çok bilgili biri olmadığımdan konuyu internette araştırdığımda bunu yapmanın birkaç yolu olduğunu öğrendim. İlki klasik mevcut hdd yerine ssd takmak, diğeri ise dvdroom'u bir taşıyıcı olarak kullanıp caddy denen bir aparatla ssd'yi o porta takmak.. İkinci yöntem hem hdd'yi hem de ssd'yi kullanabiliyor olmak nedeniyle çok daha mantıklı geldi ancak bu aşamada Levent Abi'nin hayatla ilgili meşhur tespiti aklıma geliyor ve illaki bir zararı vardır bunun diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Sizden öğrenmek istediğim; ikinci yöntem ilkine göre performans düşüklüğü yaratır mı? Veya bir sakıncası var mıdır? Siz ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Ek olarak, ilk yöntemi uygularsam 240gb, ikinci yöntemi uygularsam da 120gb'lık ssd almayı düşünüyorum. Yani bu seçimin maddi olarak da bir karşılığı olacak benim için.

Almayı düşündüğüm SSD modeli; ADATA SU650 120/240GB.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Merhaba arkadaşlar,

Ps4 almak istiyorum. Amacım olarak Fifa 18 ve onun online tarafını oynamak. Yani konsolla birlikte fifa da almalıyım.
Biraz mağaza ve ikinci el araştırması yapınca ikinci ele kaydım. Sadece 7 ay kullanılmış yani 17 ay garantisi devam eden ps4 500 gb slim+tek kol içeriğini 900 liraya buldum. Ancak emin olamadım tecrübeli arkadaşlardan fiyat değerlendirmesi ve yorum bekliyorum. Fifanın psn'de 104 lira gibi bir fiyatı vardı birkaç gün önce.
Sıfır tarafında da en cazip fiyatı cuma günü bimin yapacağı kampanyada gördüm. Ps4+ fifa18 1300 tl.
Hangi seçeneği tavsiye edersiniz?

Teşekkür ederim. Herkese iyi günler dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap