Bari P.İ.M. e gönderseydiniz uçağı indirip hangara mı bıraktınız ne yaptınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geleceğe hoş geldiniz ^^

China will make citizens scan faces to sign up for internet

While many other countries require government ID to sign up for SIM cards, it's likely the first time a face scan is required.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar şansım yaver gitti hep 30 günden önce geldi ürünler bakalım bunun gelmesi ne kadar sürecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yorumsuz 😢

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Sadece ABD'de kalır diyordum ama en sonunda bize de gelecek her halde gps ile adres doğrulama.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Sitedeki açıklamada konumla ile ilgili ibare göremedim.

  https://www.spotify.com/tr/legal/family-plan/

  Spotify tarafından sana yapılan (Spotify Kullanım Hüküm ve Koşulları içinde tanımlanan şekilde) yapılan bu teklif (“Aile için Premium Teklifi”), birincil hesap sahibinin ve en fazla beş (5) alt hesabın ("alt hesaplar") bu tür bir hesabı ödeme bilgilerini göndererek ve tanıtımdaki fiyatı ödeyerek aktifleştirdiğin andan itibaren Spotify Premium Service (Spotify Kullanım Hüküm ve Koşulları içinde tanımlanan şekilde). Ödeme bilgilerinizi vermekle, (i) ödeme bilgilerinizin bize ait Gizlilik Politikası koşullarına göre kullanılmasına onay vermiş, (ii) Spotify Kullanım Hüküm ve Koşulları ile bu Hüküm ve Koşullarını teyit ve kabul etmiş olmaktasınız. Aile için Premium Planına kabul edilebilmek için tüm hesap sahipleri aynı adreste ikamet etmelidir.

  Spotify hediye kartları Aile için Premium Planı için geçerli bir ödeme yöntemi olarak kullanılamaz. Şu anda üçüncü taraf yoluyla (örneğin telefon şirketi) Spotify'a abone olursanız, bu tekliften faydalanamayacaksınız. Spotify Premium Hizmetinin ücret ödeyen bir kullanıcısı olmak istemediğiniz takdirde, Spotify hesabınıza girerek veya buraya tıklayarak ve Hesap sayfasındaki iptal talimatlarını izleyerek Premium Hizmet aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir. Birincil hesap sahibi Premium aboneliği iptal ederse, tüm bağlantılı alt hesaplar, Spotify Ücretsiz Hizmetine dönüşecektir.

  Hiçbir indirim uygulanamaz. Kısmi aylık abonelikler için bir geri ödeme veya kredi yoktur. Spotify ileride aylık ücreti arttırdığı takdirde size bildirimde bulunacağız. Fiyat değişiklikleri, fiyat değişikliği tarihini izleyen bir sonraki abone döneminin başlangıcında yürürlüğe girecektir. Fiyat değişikliği yürürlüğe girdikten sonra Spotify Hizmetini kullanmaya devam etmekle yeni fiyatı kabul etmiş olursunuz. Spotify Hizmeti bazı kişisel cihazlarda kullanılamayabilir.

 • suicide @suicide

  gps manipule edilebilen bir sey.

 • Agab @agab

  Ailele fertleri bir arada mı yaşamaları gerekiyor 😀
  Valla spotifycığım sen kaybedersin.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  Şimdiye kadar çok bile müsaade ettiler bence, tabii ki bu kararın getirilerini ve götürülerini hesaplamışlardır ama ben olsam bir süre izin verdikten sonra engellerdim bunu çünkü fazlasıyla suistimal edilen bir sistem.

KYK yurtlarında kalan kardeşlerimiz varsa onlara müjdeli bir haberim var. KYK internetine aylık 16 gb kota gelmiş. Hayırlı olsun, gerçi onlar çoktan öğrenmiştir bunu ^^
Kaynak: https://www.google.com/search?q=kyk%27ya+kota

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Linus abimizin sakın almayın dediği en ucuz aliexpress SSD lerinden Kingspec 360 GB disk sonuçları. Ne kadar ekmek o kadar köfte lafı doğru harbiden 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11