@hkellecioglu ve @can 2017-10 teknoloji ve bilim notlarında tam güneş tutulması konusunu konuşurken şimdi yine deprem konuları açılır demişlerdi.. Peş peşe iki deprem Meksika’dan ve bu gece de Japonya’dan deprem haberleri geldi..

Japon ve Meksikalılara geçmiş olsun.. Gelecek bilim ve teknoloji notlarında bu konuyu ele almalarını bekliyorum..
Birde @can içten yanmalı motorlar ve elektrikli motorlarla ilgili bir dosya hazırlarsa memnun oluruz.. Hatta çok mutlu oluruz.. Mazda’nın teknolojisinden bahsettiği bölümde bu konularda pek bilinmeyen ve göz ardı edilen birçok hususa kısmen değindi.. Ama daha geniş ve detaylı anlatılmayı hakediyor bu konular..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com Türkiye'ye mi Geliyor
Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre Amazon.com Türkiye pazarına giriyor.. kendi ismi ile piyasaya girmesi neleri değiştirecek göreceğiz.. #akış #Keşfet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

purevpn'den ücretli üyelik aldım.. Ancak bulunduğum ağda vpn'e bağlanamıyorum.

Eğer bazı ağlarda kısıtlama varsa bunu aşmanın bir yolu var mı?

Eğer vpn ağlarda kısıtlanamıyorsa benim bağlanamama sebebim nedir acaba?

4G ile vpn bağlanıyor ama wi-fi ile bağlantıda bir türlü bağlantı kuramıyorum.

#akış #vpn #purevpn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

"Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan araştırma, Android cihazların yüzde 87'sinin güvenlik riski taşıdığını gösterdi. Güvenlik açığının en büyük sorumlusu olarak orijinal ürün üreticileri (OEM) gösterildi." http://www.aljazeera.com.tr/haber/android-cihazlarin-yuzde-87si-risk-altinda

Android cihazların yüzde 87'si risk altında

Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan araştırma, Android cihazların yüzde 87'sinin güvenlik riski taşıdığını gösterdi. Güvenlik açığının en büyük sorumlusu olarak orijinal ürün üreticileri (OEM) gösterildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap