#Note8 #SamsungTeknikServis #Destech

Az önce yaşadığım bir olay;

9 Kasım'da Samsung Note 8 telefonum durduk yerde mobil ağdan koptu ve bir daha bağlanamadı. Bir sürü başka hat ile denedim, düzelmeyince 10 Kasım günü Ankara Necati Bey caddesindeki Destech'e bıraktım. Bugün (14 Kasım) Samsung'tan aradılar (444 77 11) ve VIP hizmeti kapsamında öncelikli olarak cihazımın onarımını tamamladıklarını söylediler. 2 iş günü sürdü sadece. Vay be VIP olmuşum. Ye kürküm ye..

Neyse, bağlı olduğum yöneticiden ıkına sıkına izin aldım ve vakit geçirmeden Destech'e telefonumu almak için gittim. Teslim formumu bankodaki bayana uzattım. Bayan formu
barkod okuyucuya okuttu, sonra yüzüme bakıp "Beyefendi cihazınızın onarımı bitmemiş ki.." dedi. Daannn.. Al sana Samsung VIP hizmeti..

Destech biz aramadık diyor, Samsung topu Destech'e atıyor.. Of of.. Top kimde kaldı biliyor musunuz? Beni arayıp "Onarımınız tamamlandı" diyen kızcağızda. Ekranda ne görüyorsam onu söylüyorum diyor. O da haklı. Oradan şefleri olduğunu tahmin ettiğim adam atladı "Efendim adresinizi verin ücretsiz kargolayalım. Yurt içi kargo ile çalışıyoruz". Aman dedim, sakın ha.. Ben gelir alırım..

Ne diyeyim, Allah hepimizin yardımcı olsun..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#ADSL #TürkTelekom

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'dan bilgilendirme mesajı geldi:

Aşağıda tarih ve saat bilgileri yer alan Ankara ilimizde sadece ADSL devrelerinizi kapsayan genel bir PLANLI ÇALIŞMA yapılacaktır, çalışmadan kaynaklı kısa süreli kesintiler beklenmektedir.

Çalışma Detayı : Mevcutta kullanılan donanım aygıtlarının daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmesi sebebiyle cihazlarda değiştirilme/yükseltme işlemleri yapılacaktır.

TARİH SAAT ARALIĞI
28.10.2016 01:00 - 07:00
01.11.2016

Not: “Ankara İlinde ADSL hizmeti kullanmıyorsanız bilgilendirmeyi lütfen dikkate almayınız”.

Saygılarımızla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Seminer #Zirve #Organizasyon #Etkinlik #HaberinizOlsun

16 Şubat Salı günü Ankara Swissotel'de HP Teknolojik Dönüşüm Zirvesi yapılacak. Katılım ücretsiz.
http://www.hpekayit.com/

18 Şubat Perşembe günü Ankara Rixos'da Oracle Cloud Day "Transform Your Tomorrow" etkinliği yapılacak. Katılım ücretsiz.
https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x3003917039

Oracle Cloud Day

Oracle Cloud Day Ankara 2016
BeğenFavori PaylaşYorum yap