#Note8 #SamsungTeknikServis #Destech

Az önce yaşadığım bir olay;

9 Kasım’da Samsung Note 8 telefonum durduk yerde mobil ağdan koptu ve bir daha bağlanamadı. Bir sürü başka hat ile denedim, düzelmeyince 10 Kasım günü Ankara Necati Bey caddesindeki Destech’e bıraktım. Bugün (14 Kasım) Samsung’tan aradılar (444 77 11) ve VIP hizmeti kapsamında öncelikli olarak cihazımın onarımını tamamladıklarını söylediler. 2 iş günü sürdü sadece. Vay be VIP olmuşum. Ye kürküm ye..

Neyse, bağlı olduğum yöneticiden ıkına sıkına izin aldım ve vakit geçirmeden Destech’e telefonumu almak için gittim. Teslim formumu bankodaki bayana uzattım. Bayan formu
barkod okuyucuya okuttu, sonra yüzüme bakıp “Beyefendi cihazınızın onarımı bitmemiş ki..” dedi. Daannn.. Al sana Samsung VIP hizmeti..

Destech biz aramadık diyor, Samsung topu Destech’e atıyor.. Of of.. Top kimde kaldı biliyor musunuz? Beni arayıp “Onarımınız tamamlandı” diyen kızcağızda. Ekranda ne görüyorsam onu söylüyorum diyor. O da haklı. Oradan şefleri olduğunu tahmin ettiğim adam atladı “Efendim adresinizi verin ücretsiz kargolayalım. Yurt içi kargo ile çalışıyoruz”. Aman dedim, sakın ha.. Ben gelir alırım..

Ne diyeyim, Allah hepimizin yardımcı olsun..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

#ADSL #TürkTelekom

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom’dan bilgilendirme mesajı geldi:

Aşağıda tarih ve saat bilgileri yer alan Ankara ilimizde sadece ADSL devrelerinizi kapsayan genel bir PLANLI ÇALIŞMA yapılacaktır, çalışmadan kaynaklı kısa süreli kesintiler beklenmektedir.

Çalışma Detayı : Mevcutta kullanılan donanım aygıtlarının daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmesi sebebiyle cihazlarda değiştirilme/yükseltme işlemleri yapılacaktır.

TARİH SAAT ARALIĞI
28.10.2016 01:00 – 07:00
01.11.2016

Not: “Ankara İlinde ADSL hizmeti kullanmıyorsanız bilgilendirmeyi lütfen dikkate almayınız”.

Saygılarımızla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Seminer #Zirve #Organizasyon #Etkinlik #HaberinizOlsun

16 Şubat Salı günü Ankara Swissotel’de HP Teknolojik Dönüşüm Zirvesi yapılacak. Katılım ücretsiz.
http://www.hpekayit.com/

18 Şubat Perşembe günü Ankara Rixos’da Oracle Cloud Day “Transform Your Tomorrow” etkinliği yapılacak. Katılım ücretsiz.
https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x3003917039

Oracle Cloud Day

Oracle Cloud Day Ankara 2016
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Oracle #Seminer #Etkinlik #Konferans

19 Kasım ‘da İstanbul Kongre Merkezinde Oracle Cloud Day etkinliği var. Katılım ücretsiz.
https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x263759afb1

Oracle Cloud Day

It is a full day event with Technology, Applications and Hardware content
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Kerem Kalafat @chaos7

    Sitede özel mesaj nasil gönderiliyor bulamadım buradan sorayım sonra sileriz. Şu COSA kombi kitini kullanmaya devam ediyorsanız eğer bir yıldan sonra izlenimlerinizde bir değişiklik oldu mu? Memnun musunuz?

  • ozgurcaliskaner @ozgurcaliskaner

    Şu anda bildiğim kadarıyla Cosa’nın yeni versiyonu satılıyor. Yeni versiyonda ortamdaki nem miktarını da gösteriyor. Ben ilk çıkan versiyonu kullanıyorum. İlk çıkan versiyondan halen memnunum ve halen kullanıyorum. Gaz tüketiminde çok büyük düşüşler yapmadı ama katkısı oldu diyebilirim. İstatistik sağlaması ve evin sıcaklığını takip edebilmek de güzel.