#Note8 #SamsungTeknikServis #Destech

Az önce yaşadığım bir olay;

9 Kasım'da Samsung Note 8 telefonum durduk yerde mobil ağdan koptu ve bir daha bağlanamadı. Bir sürü başka hat ile denedim, düzelmeyince 10 Kasım günü Ankara Necati Bey caddesindeki Destech'e bıraktım. Bugün (14 Kasım) Samsung'tan aradılar (444 77 11) ve VIP hizmeti kapsamında öncelikli olarak cihazımın onarımını tamamladıklarını söylediler. 2 iş günü sürdü sadece. Vay be VIP olmuşum. Ye kürküm ye..

Neyse, bağlı olduğum yöneticiden ıkına sıkına izin aldım ve vakit geçirmeden Destech'e telefonumu almak için gittim. Teslim formumu bankodaki bayana uzattım. Bayan formu
barkod okuyucuya okuttu, sonra yüzüme bakıp "Beyefendi cihazınızın onarımı bitmemiş ki.." dedi. Daannn.. Al sana Samsung VIP hizmeti..

Destech biz aramadık diyor, Samsung topu Destech'e atıyor.. Of of.. Top kimde kaldı biliyor musunuz? Beni arayıp "Onarımınız tamamlandı" diyen kızcağızda. Ekranda ne görüyorsam onu söylüyorum diyor. O da haklı. Oradan şefleri olduğunu tahmin ettiğim adam atladı "Efendim adresinizi verin ücretsiz kargolayalım. Yurt içi kargo ile çalışıyoruz". Aman dedim, sakın ha.. Ben gelir alırım..

Ne diyeyim, Allah hepimizin yardımcı olsun..

BeğenFavori PaylaşYorum yap