The Pirate Bay çalışanlarından 3'nün sürdürdüğü #Hemlis(sır) isimli mesajlaşma servisinin beta aşamasına geldiği açıklandı. Uygulamanın nasıl olduğuna dair bilgiyi ve ve videoyu bu adreste bulabilirsiniz: http://hemlismessenger.wordpress.com/2014/07/21/hemlis-update-8-video/

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve iddia edildiğine göre tamamiyle güvenli olduğı söylenen mesajlaşma servisinin ne zaman beta sürecinden çıkacağı belli değil.
Şu an için kendi sitesinde de olduğu gibi ilk etapta #GooglePlay ve #AppStore da yerini alacak olan uygulamanın #android ve #iOS ta ne kadar tercih edileceğini zaman gösterecek.

Uygulamanın kendi sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://heml.is

Hemlis update #8 - Video

We just updated our webpage with a brand new video showcasing the current beta apps! In the video can you see the conversation list, initiating a new conversation, our emotes, sending attachments a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yabancı dizi takibi yapanlar için kullanışlı bir uygulama olan iTVShows 3 bedava olmuş(5,49'dan). Tasarımı hoş kullanımı güzel bir uygulama. Ayrıca #iOS için Kaptan Amerika'nın oyunuda bedava.
#AppStore #bedava #Uygulama #UygulamaÖnerisi #Oyun
Link:
https://itunes.apple.com/tr/app/itv-shows-3/id741292427?l=tr&mt=8

iTV Shows 3

iTV Shows 3 adlı öğeyi App Store'dan indirin. Ekran görüntülerine ve oylara bakın ve müşteri yorumlarını okuyun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

AppStore'da EA'ın tüm (iPhone ve iPad) oyunları şuan 1,99₺ olmuş durumda. Mass Effect ve Dead Space gibi görsel açıdan ve oynanış açısından keyifli oyunların yanında Monopoly, Need for Speed gibi oyunlarada bakabilirsiniz.
#EA #oyunindirimleri #AppStore #iPhone ve #iPad

(Not: İndirim 2 gündür devam ediyor.)
Mass Effect: https://itunes.apple.com/tr/app/mass-effect-infiltrator/id486604040?l=tr&mt=8

Dead Space:
https://itunes.apple.com/tr/app/dead-space/id396020767?l=tr&mt=8

Need for Speed:
https://itunes.apple.com/tr/app/need-for-speed-most-wanted/id540925500?l=tr&mt=8

MASS EFFECT™ INFILTRATOR

MASS EFFECT™ INFILTRATOR adlı öğeyi App Store'dan indirin. Ekran görüntülerine ve oylara bakın ve müşteri yorumlarını okuyun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, ben son zamanlarda hobi olarak #iOS Development'a ilgi duymaya başladım. Ancak bu konuda çok yeni olmam nedeniyle bildiğim kaynak yok malesef. Acaba bana #iOS ile ilgili kaynaklar önerebilir misiniz? örneğin kitap, podcast, internet sitesi vb. içerikleri nereden bulabileceğimi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden ilgilenebilecek tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Pc'de kullanabileceğim ve videolara altyazı ekleyebileceğim bir uygulama tavsiye edebilir misiniz? Ayrıca altyazıyı kendim yazabileceğim bir program? #pc #bilgisayar #Program #YardımBekliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap