Selam arkadaslar söyle bir kampanyaya denk geldim. Yeni fotografciliga baslayacak birine önerir misiniz? Iki objektiv olmasi beni cezbetti. Anladigim kadariyla fiyat performans olarak kiyaslaninca objektiflerle birlikte avantajli gibi görünüyor. #canon #fotograf #teknoaciliyet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 25

#akış #KonuDışı bana biri desin ki bu adam haksiz! http://motherfuckingwebsite.com/
Artik gercektende olaylar isin icinden cikilmaz hal aldi, temel olarak siteler birseyler okumak icindi, ardindan videolar resimler geldi ... tamamda bunlar disinda siteler gereksiz bir kalabaliga bürünmedi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm , @leventp bilim kurgu üzerine bi sohbet yapsanız ne güzel olur. valla şitketim olsa basıcam parayı, olucam sponsor. Gündem sırasında teknolojiyle bilim kurguyu sentezlenip anlatılması içeriği tatmin edici kılıyor. şu paralı üyeliğe bi çözüm bulun artık. paralı üyeler zaman zaman konuşulucak konuları oylarıyla belirlesinler. hayatımda ilk defa paralı üye olmak isteyeceğim aklıma gelmezdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • mhozcan @mhozcan

    teknik engel çıkmış yoksa vaz geçmediler. aşılsa o sorun yapacaklar aslında.

  • lterlemez :) @lterlemez

    Kadronun genişlemesi lazım, paralı sistem için. Mesela şu an ki ana kategoriler yetersiz bence; daha düzenli yayın yapılmalı, ayrıca tümü olmasa bile bazı yayınların youtube değil de, kendi sunucuları üzerinden yayınlanabilir olması gerekir, imkan dahilinde. Kadronun genişlemesi, sponsorların daha güçlü bir şekilde taşınmasını sağlar (sponsorda düşünüyor tabi ki doğal olarak, tamam oldum ama bu organizasyon beni taşıyabilir mi, iyi temsil edebilir mi der), daha iyi içerik ve çeşit sağlar. Ayrıca bazı kategorilerin daha ciddi ele alınmasını da sağlar.