Merhaba Arkadaşlar,
Ufak bir sorunum var, fikrinizi almak istedim. Zamanında aşağıdaki özellikleri barındıran bir bilgisayar toplamıştım. eski ram'lar bozulduğu için corsair vengrance ddr3 4DB Ram alıp bilgisayarı yeniden canlandırmak istedim.

Bilgisayarı yeniden windows 10 ile kurdum, sürücülerini yükledim ve CS:GO kurdum, oyunu ilk açtığımda ekran karardı ve makine reset attı. Şimdi her açılışta hatta biostan ilk windows logosu gelene kadar ekranda bazı yeşil çiziler oluşuyor.

Şimdi ekran kartı sürücüsü kurmada veya windows güncellemesi yaparken arada makine resetleniyor veya ekrana giden sinyal kesiliyor. Sonur sizce sadece ekran kartında olabilir mi?

Zotac Geforce GTX 650
Asus P7P55D-E LX
corsair vengrance ddr3 4DB Ram
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,
GNS3 ile cisco ccna çalışmaya başladım. benim gibi yeni başlayanlar, gns3 üzerinden değişik senaryolar hazırlayanlar varasa tanışmak isterim. bilgi paylaşımında bulunabiliriz. bu arada elinde günce ios olanlarda bana yardımcı olursa memnun olurum.

#TeknoYardım #cisco

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 10586 (Sıfır kurulum) kurdum. Windows Edge kullanıyorum fakat bu yeni update ile Edge'de eğer 6-7 tab açıksa ve birini kapatmak istediğimde tab kapanmıyor. kapatmak istediğim tab'ta titreme oluyor ve bir başka taba tıkladığım zaman kapatmak istedğim, kapanıyor. Birde rastgele olarak Edge kapanıyor. Yeniden açtığımda bütün tablar geri geliyor. Benzer problem yaşayan var mı?
#Windows10 #MicrosoftEdge

BeğenFavori PaylaşYorum yap