Bilgisayarıma indirip açtığım tüm pdf ve eps dosyalarının içeriği 10-15 dk içerisinde boş gözüküyor ve bu sorun sadece benim bilgisayarımda değil, gerek mail ile gerek wetransfer üzerinden gönderdiğim belgelerde de geçerli. Daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?
#pdf #eps #boşdosyasorunu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba çalışmakta olduğum firmayla aynı isimde bir wix sitesi açılmış siteyi açan arkadaşa ulaştık fakat bir cevap vermedi biz firmamızın resmi açılışını yaptık bu wix sitesini kapatabilmek için destek bildiriminden yazdık fakat bir cevap dönmedi. Açık olan bu wix sitesini kapabilmek için nasıl bi yol izlemeliyiz fikir verebilecek birileri lazım 🙂 #akış #wix #KonuDışı #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar herkeze merhaba ufak bir sorum olacak bir proje için visual studio nun lisansını almak istiyoruz da microsoft partnerleriyle görüştüğümüzde 5 ürün almamız gerektiğini söylüyorlar.
visual studio nun yanında law lisansı alabilirsiniz o ucuz dediler.
@hkellecioglu Abi bu law lisansı tam olarak nedir.
(1- Adamlar bişey açıklamadılar.
2- visual studio lisansını en ucuz nereden alabiliriz.) şimdiden ilgilenebilen herkeze teşekkürler.
#VisualStudio , #VisualStudio2013 #Microsoft #YazılımLisansı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonumuzun modedi Note Zen-4, modeli zen 4 ama s5 çakması arkasında s5 de kullanılan yeni senör yeri mevcut, aynı zamanda ekranı biraz daha büyük olduğu için Samsung Note çakması.
O pahalı telefonlardan eksiği yok fazlası var hemde 129.90.
Not:yanında gönderilenler sahteymiş haberlere mağdur olmuş gençler çıktı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap