2000 TL bandında (+-200) dizüstü bilgisayar tavsiyeleriniz nelerdir? @gamsizm @leventp @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Telefon ekranımı yaptıracağım, servis dışında orijinal ekran taktırabileceğim bir yer biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G2 telefonumun ekranı düşürmem sonucunda kırıldı, Delta Teknik Servis 450 TL fiyat çıkardı, tavsiyeleriniz nelerdir? @gamsizm kılıfsız kullanmak çok güzel ama sonucunda en ufak bir düşüşte bu durumla karşılaşıyormuş insan 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G2 için ekran koruyucu tavsiyesi verebilecek var mı acaba? @gamsizm Murat abi sen uzun süre LG G2 kullandın, tavsiyen nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ATATÜRK ALEYHİNE İŞLENEN SUÇLAR HAKKINDA KANUN
Kanun Numarası : 5816
Kabul Tarihi : 25/7/1951
Resmî Gazete : 31.07.1951/ 7872
Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir.

Yukarki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

Madde 2 – Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumi veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunacak ceza yarı nispetinde artırılır.

Birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.

Madde 3 – Bu kanunda yazılı suçlardan dolayı Cumhuriyet savcılıklarınca re'sen takibat yapılır.

Madde 4 – Bu kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

Madde 5 – Bu kanunu Adalet Bakanı yürütür.

http://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/7872.pdf

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • damdan duser gibi @damdan-duser-gibi

  Az önce site yönetimini uyardım bu adamı atın üyelikten yazdıklarınıda silin dedim. Atıp atmamayı kendileri bilir ama silmezlerse paylaşımlarını yarın siteyi (ki bu siteyı çok seviyorum) Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet etmek zorunda kalacağım...

  • Flaming0 @dogukandag58

   İnanıyorum ki site yöneticileri de bu konularda en az bizim kadar hassaslar ancak saat çok geç olduğu için görmemiş/geç görmüş olabilirler ama dediğiniz gibi yarına kadar silinmezse şikayette bulunmak en doğal hakkınız, hakkımız.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Tehditvari laflarınızı kendinize saklayın. Bin tane işin arasında trollerle de uğraşıyoruz. Eğer niyetiniz var ise o şahsı mahkemeye verirsiniz devlet gerekli görürse biz de her türlü bilgisini sağlamak zorundayız zaten. Bizi bunlarla aynı kefeye koyacaksanız kusura bakmayın o trollden bir farkınız yok.

  • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

   bu şekilde demir yumrukla yönetilen ülkelerdeki gibi kanunlar 2014 türkiyesinde uygulanmazlar ki zaten uygulanmaması da lazım.
   2. kanunlar toplumun yaşadığı zamanın gerekliliklerine göre yorumlanır ve takipsizlik verilir.
   3. sü eğer kanunlara çok bağlı isen şapka kanunu daha 2014 mart ayında kalktı o zaamana kadar takıyo muydun?
   4. sü aynı özeni bu gün cb olan tayyip erdoğan için de gösterebilecek medeni cesarete sahip misin. 10 ay hapis cezası var cbnna hakaretin ancak bu gün sitede en az 3-4 kez hakaret gördüm. yani güzel kardeşim burdan ancak rüzgar yaparsın bu söylemlerle. önce yaşayana saygı sonra ölene rahmet etmeyi öğrenirse herkes sorun kalmaz.

Motorola Nexus 6 Türkiye'ye tahmini olarak ne zaman ve ne kadara gelir acaba, bir bilgisi veya fikri olan var mı? #nexus6 #Motorola @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G2 vs Lumia 925 sizin tercihiniz ne olurdu, neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 21