Üstadlar merhaba. Ryzen inceleme aşamasında olduğu için sizden bir ricam olabilir mi? Bugün Cinebench müadili yeni bir araç çıktı piyasaya. Yıllardır sektöre hizmet veren chaosgroup bu sene bilimsel ve teknik ödüller komitesi tarafından akedemi ödülü aldı, lafın kısası önemli bir render motoruna sahip firma. Bugün kendi benchmark araçlarını ücretsiz olarak kullanıcılara açtılar. Yaptığınız incelemede bu benchmark aracını kullanabilir misiniz. Benim için çok önemli belki başka kullanıcılar içinde önemli olabilir. Teşekkür ederim.
V-ray Benchmark dökümantasyon: https://docs.chaosgroup.com/display/VRAYBENCH
V-ray Benchmark indirme(üyelik gerekiyor): https://download.chaosgroup.com/?product=57
Diğer kullanıcıların sonuçları: https://benchmark.chaosgroup.com/cpu?page=1
@gamsizm @hkellecioglu @leventp #teknoseyir #akış #TeknoYardım #TeknoSeyir #akış #muratgamsız #AMD #Ryzen #RyzenBench #v-ray #render

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #mekanik #sistem #basınç #teknik #yardım
Selamlar,
Mekanik objelerden hiç anlamam fakat size akıl danışmak istiyorum. Bir buton yardımı ile sıkıştıracağım hava basıncının pervaneyi döndürmesini nasıl sağlayabilirim. Böyle bir şey mümkün müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@spotify @vodafone Faturasız esnek spotify 2gb tarifesini kaldırmışlar ne yapacağuz @akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #verikurtarma #nokia #Nokia6630 #MMC #TeknoYardım
Selamlar arkadaşlar, elimde senelerdir kullanmadığım, yıllar sonra çekmeceden çıkartıp "içinde ne var lan bunun?" dediğim bir 6630 hafıza kartı var. Kart okuyucu ile bilgisayara taktığımda dosyaların isimleri ve formatları değişmiş gözüküyor. Bu verileri kurtarmanın bir yolu var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #ryzen #amd #nvidia #gpu #cpu
Selamlar arkadaşlar. Elimde gt 610 nvidia kartı bulunuyor. Param yetmeyeceği için ekran kartı almadan 1700 lü bir ryzen kurmak istiyorum gt 610 gibi eski bir kart beni idare edebilir mi? uyum sorunu olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış #klavye Selamlar,
Ekteki görselde bulunan klavyeye benzer ve arka aydınlatması(basit beyaz) bulunan ucuz bir klavye arıyorum. #öneri #Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #İngilizce #çeviri "Two to two and a half weeks is fine." please help me asap 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #instagram arkadaşlar instagram'da profilim ve geri kalan tüm ayarlar herkese açık şekilde fakat hashtaglerim sadece arkadaşlarıma gözüküyor. Bunu nasıl herkese açık bir hale getirebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #akış
WOOOOOOOOOOOOOOO-HOOOOOOOOOOOOOooo

Daft Punk - Da Funk / Daftendirekt (Official audio)

Daft Punk - Alive 2007 : ℗ 2007 Daft life limited under exclusive license to Parlophone Music a division of Parlophone Music France Youtube Playlist : Daft P...
BeğenFavori PaylaşYorum yap