Şimdiye kadar aşık olduğunuz birini unutmanız gerektiğinde nasıl unuttunuz? Ben 1 yıldır unutmaya çalışıyorum, kendimi işime verdim işimde aşırı yükseldim çok yoğun çalışıyorum kafamı işten kaldırmıyorum ama yine unutamadım, hobiler edindim iş haricinde yüzüyorum, resim kursuna falan gidiyorum yine unutamıyorum. Birini unutmak için sizin bildiğiniz bir yöntem var mı? Hiç olmadı bunun için psikoloğa mı yoksa psikiyatriste mi gitmek gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 36

Arkadaşlar babama telefon alacağım samsung harici kullanmaz. Sadece sosyal medya kullanıyor telefonda birde arama mesaj işte. 18001900 civarında paramız var cebimizde ben biraz baktım samsung a7 güzel görnüyordu özellik olarak mağazada da babam beğendi çentikli m20 falan beğenmedi ama internette a7yi araştırırken burada bir arkadaşın yorumunu gördüm ilerleyen zamanlarda menülerde kasma olur falan demiş. Siz ne önerirsiniz? A7yi alsak atıyorum 5 ay sonra kasar mı yoksa 1-2 yıl götürür mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35

Selamın aleyküm ben sizi youtubedan takip ediyordum yeni katıldım aranıza. yazdıklarımı çok kişi görmesi için, takip mi etmeleri gerekiyor? Bir şey soracağım ama nasıl daha fazla kişiye soru sorabilirim sayın site yönetimi? #HaberinizOlsun #got #WhatsApp #level #voltron #ThePirateBay #Multiplayer #DaysGone #TeknoYardım #Nokia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12