Şimdiye kadar aşık olduğunuz birini unutmanız gerektiğinde nasıl unuttunuz? Ben 1 yıldır unutmaya çalışıyorum, kendimi işime verdim işimde aşırı yükseldim çok yoğun çalışıyorum kafamı işten kaldırmıyorum ama yine unutamadım, hobiler edindim iş haricinde yüzüyorum, resim kursuna falan gidiyorum yine unutamıyorum. Birini unutmak için sizin bildiğiniz bir yöntem var mı? Hiç olmadı bunun için psikoloğa mı yoksa psikiyatriste mi gitmek gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 37
  • TeknoStil @teknostil

    Alfa erkek zırvalarını okuyun. Kafanız dağılır. 😀
    http://erkekadam.org/

  • eballack @eballack

    Biliyorum bu yazı 6 ay önce paylaşılmış ama ben de tecrübemi sizlerle paylaşmak istedim. Yaklaşık 10 ay oldu ayrılalı; ben kendimi işte bu kız falan diye ikna etmiştim gerçekten çok etkilenmiştim. Ama işte olmadı bir şekilde, aylarca kendime ve ona kızdım falan. Bir hafta önce kadar bilmiyorum ne olduysa artık onu düşünmek ve anmak beni üzmemeye başladı. Evet hala aklıma geliyor ama en azından üzülmüyorum.

    Bu 10 aylık süreç boyunca birçok kızla tanıştım ve görüştüm ama her biri onu daha çok özlememe neden oldu. O yüzden kimseyle konuşmamaya karar verdim. Bana ilgi duyanlara falan da tüm kapıları kapadım çünkü kafamda sadece o vardı. Bu süre boyunca düşünmeye çok vaktim oldu ama kendime bir türlü yediremiyordum bu durumu. Her neyse geçen haftadan beri bu durum artık kabullenebilir bir hale geldi. Aklıma gelmiyor değil, kesinlikle geliyor ama en azından kabullendim artık. Duruma üzülmüyorum. Sanırım belli bir zamandan sonra artık bu duygu kabul edilebilir hale geliyor. Diyeceğim şu: ne olursa olsun kendi üzerinize çok gitmeyin, kendinize kıymet verin. Bir başkası size vermemiş olabilir ama siz bunu yapın.

Arkadaşlar babama telefon alacağım samsung harici kullanmaz. Sadece sosyal medya kullanıyor telefonda birde arama mesaj işte. 18001900 civarında paramız var cebimizde ben biraz baktım samsung a7 güzel görnüyordu özellik olarak mağazada da babam beğendi çentikli m20 falan beğenmedi ama internette a7yi araştırırken burada bir arkadaşın yorumunu gördüm ilerleyen zamanlarda menülerde kasma olur falan demiş. Siz ne önerirsiniz? A7yi alsak atıyorum 5 ay sonra kasar mı yoksa 1-2 yıl götürür mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35

Selamın aleyküm ben sizi youtubedan takip ediyordum yeni katıldım aranıza. yazdıklarımı çok kişi görmesi için, takip mi etmeleri gerekiyor? Bir şey soracağım ama nasıl daha fazla kişiye soru sorabilirim sayın site yönetimi? #HaberinizOlsun #got #WhatsApp #level #voltron #ThePirateBay #Multiplayer #DaysGone #TeknoYardım #Nokia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12