Paylaş Paylaş

PlayStation Her Yerde: PlayStation Portal

Sony'nin en son piyasaya sürdüğü PlayStation donanımı, evinizdeki PS5 konsolunuza her yerden erişip, oyun oynamanızı sağlayan PlayStation Portal. Ülkemizde de yeni satılmaya başlayan PlayStation Portal'ı deniyor ve izlenimlerimizi aktarıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Sony el konsolu pazarından çekildi ama zamanında psp ile ps3'ü remote play ile bağlayıp aynı ağ üstünden psp'den ps3 oyunlarını oynuyordunuz gene makine açıktı tabi ki, ps vita ile de ps4 de de oldu bu olay. Hatta ps vita kırılmadan öncesi oyun sıkıntısı var hesabıyla millet öyle takılıyordu. Bu aletin de tabi görevi bu aslında ama bir konsol değil. Ancak birileri bu cihazı kırmayı başarmış. https://twitter.com/theflow0/status/1759627938910089575 PPSSPP'i çalıştırıp harici oyun oynayabilmiş. https://www.youtube.com/watch?v=VzCb-yj1eFk birde aletin anakartı tablet anakartı kadar birşey. Üstünde mutlaka bir cpu nand birşey vardır, belki temelinde basit bir androidde çalışıyor olabilir ? hani sony el konsolu işini bıraktı ama hackerlar bunu rahat bırakmazlar gibime geliyor. Oturup birileri adam gibi hackleyebilirse bu cihaz psp psvita işte eski ps1 ps2 oyunlarını emüle edip oynatabilir.

 • Uğur Yurtsever @ugury

  10 küsür sene önce çıkmış Wii U ne güzel aletmiş dedirtti.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Güzelim PsP'nin düştüğü hallere bak ya; niye bu kadar zorlarına gitti bir el konsolu yapmak anlayamadım ben. PS'e yüklenen oyunun imajını el konsoluna kopyalatıp, çalıştırtamayacak bir zekasızlık da yok ki Sony'de....

  • huseyin/azuren @hegemen

   Tamamen duygusal.
   Adamlar kendilerine rakip olmak istemez.Amaç çok satmak.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

   @hegemen: Nasıl yani, çok satamayacak mı? PsP için PS'i zorunlu tuttun mu iş biter? PsP için aldığını PS'de oynayamazsın ama PS için aldığını da PsP'de oynayabilirsin dediğin an ikisinin de gideri vardı. Düşünsenize PS'de oynadığınız yere kadarının PsP'ye imaj olarak aktarıp, devam edebiliyor olabileceksiniz ve PsP'de kaldığınız yeri tekrar PS'e aktararak, devam edebildiğinizi düşününüz. Ağ bağlantısına, hız değişkenliğine bağlı kalma derdi yok.
   Kaldı ki PS'çilerin büyük çoğunluğu ikisini de aldı, almaya da devam ederdi. Sony oyun versiyonlarını ayrı tutmak istedi nedense (ben parasal olacağını düşünmüyorum bunun). %110 PS fanatiği bile gidip aynı oyunu, aynı donanım için satın almazdı, almadı da. Sony inat etmeseydi, şu an el konsollarında da liderdi.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bu alet ne zaman anlamlı biliyor musunuz? Sony, GeForce Now hizmeti başlatır da bu alet kullanıcı PS'ine bağlanacağına hizmete bağlanarak oynatabilince....

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Çok gereksiz, o nasıl bir fiyat ya; bari yarı fiyatı falan olsaymış...

 • txt @txt

  Uygulama olarak çalışsa abonelik ile satsa daha karlı olurdu.