Teknoseyir Lisanslı Kupa

Ve beklenen kupa geldi...
Yurtiçi Kargo'nun beni evde bulamaması ihtimaline karşı şubeye gittim, yine de içimde beni bulamayıp ürünü vermeyecekleri korkusu vardı. Neyse ki problemsiz teslim aldım ve koştum hemen.

@gamsizm origami derken abartmıyormuş, kartondan kasa yapmışlar; açmak için hayli zorlandım! (makasla açılıyor testereye gerek yok)
Kartonun içinden yeşilli bir başka kutu çıktı, sanırım üreticinin koyduğu ambalaj. Kupa içeride pıt pıt kağıtla sarılıydı, gerekli özen gösterilmiş anlayacağınız üzere.

Bardak görünenden ufak geldi bana ama perspektif vs. durumları sebebiyle normal; ekstra küçüklüğü söz konusu değil. Kırmızının tonu güzel, dedikleri kadar var. Devrenin siyahı ise, hmm bizim jargonla nasıl desek; ips-amoled farkındaki gibi, simsiyah değil. Detaylar başarılı, kalitesine nazaran çözünürlüğü yüksek bir panel kullanmışlar; buna da 720p diyelim(ppi ölçemedim takdir edersiniz ki).

Şaka bir yana, ürünü alış amacım tamamen destek olmak. Yine de, iş yerine götürüp reklam olsun diye çay ocağına vereceğim, isteyen istediği gibi kullansın diyeceğim. Bir sonraki tasarımlar güzel olacak gibi, onu da kendime alırım artık.
#teknokupa #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler