Bu çekirdek veya buraya benzer platformlara ait hesaplarınız toplu olarak paylaşmanızın kendinizce bir sebebi mutlaka vardır ama hoş bir davranış şekli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Theo @theo

  Ben üye olmadım ama sorayım yine de neden ve ne sakıncası var?

 • Rasko @rasko

  LP kendisi dedi "Başka platformların duyuruları yapılabilir" diye. Ben şahsen paylaşmadım ama paylaşılmasında da bir sakınca görmüyorum. Zaten burası uçuyor yakında, bence bırak millet ne istiyorsa yapsın. Her şey yok olup gidecek zaten.

 • Unreal Mannequin @mannequin

  Neden? Yöneticisi tarafından kapatılacağı açıklanan bir platformdaki kullanıcıların diğer sosyal medya hesaplarını paylaşmasının neresi hoş değil?

 • Orcun @orcun

  Teknoseyir'i sosyal kısmı bir yola girdi ve dönüşü yok artık. E haliyle insanlar da ilk bulunan yere gittiler, ama sorun şu ki kim kimdir bilinmiyor. Dün ben yaklaşık 30 küsür kişi tespit ettim kim olduğunu bilmediğimiz kişiler bunlar. E keza dün akşam @gamsizm Açıklaması vardı birisi onun kullanıcı adını almış ama kimdir bilmiyoruz. Bir doğrulama gibi yada bir tepki gibi veya işte ben katıldım ahanda profilim budur demek gibi de olabilir. Ama neticede burasının sonu geldi ve herşey gidecek. Ve işin kötü yanı yayını izlediysen de görmüşsündür diyebilecekte birşey kalmadı artık.

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @orcun Kapanıyor diye üzülüyoruz ama on yıl açık kalıp insanların işine yaradığını düşünürsek bence güzel. Dolu tarafından bakmaya çalışıyorum ben. Hatta kapanıyor olmadına rağmen üyeleri devam ettirmeyi başardı gibi duruyor çokçekirdek ile. Bence bu sevinilecek bir şey.

 • Nakahella @nakah

  Bura kapanmıyor olsa haklısınız. Ama bitti burası, burada normal içerik paylaşmak bile saçma şu an.

 • Hasan @hasans

  gören de dört elle buraya sahip çıkılıyor da, bize değer veriliyor da biz gidip cebimizden kaç bin tl verip site kuruyoruz. hepsi burada 12 yıllık emek verip kurduğumuz ortam bozulmasın diye

 • Kreetwight @kreetwight

  LP kendi dedi yeni platform açanlar paylaşabilir diye. sana ne oluyo ki?