Gelin toplanın size güzel bir hikaye anlatayım.

Bugün Almanya'da resmi tatil. Ama ona rağmen biz çalıştık. 2 rus kardeşten abisi eski kiradan çıkmış ve yeni yaptığı evi de bitmemiş. Daha çok iş var evde ama sıkışmış bayağı bir...

Neyse bugün küçük kardeş geldi. Hemen yan tarafta da onun evi. Aynı planda 2 ev yan yana yapıyorlar. Öyle büyük bir kasabada değil evlerin yeri. Orta büyüklükte bir kasabaya yakın köyde denilebilir.

Babaları 89 yılında şu anki Kazakistan topraklarından Almanya'ya göç etmiş. Babası kaba inşaatçı. Çocuklar Almanya'da büyüme. Evli barklı ikisi de. Küçük olan 28, abisi 37 yaşında.

Giriş katında kocaman açık plan bir salonu, bir de çocuğu oynasın diye ayrı oda var. Bir wc, bir ıvır zıvır koymaya kiler denilebilecek bölüm var. Kocaman da garajı var.
Üst kat 4 oda, 1 wc, 1 oda kadar da banyosu var. Duş ve küvet ayrı olacak kadar büyük. Çatı katı ise tam bir "man cave" yapılabilecek kadar büyük.

Bakın bunları herkes yapamaz. Ama küçük olanı 28 yaşında ve böyle bir hayata sahip oluyor. Burada ana sayfada bu akşamın konusu Türkiye'de iyi bir telefon sahibi olamamak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap