Şimdi sakin kafayla düşünüyorum da, Levent Pekcan kaç yaşında adam, çok deneyimli bir insan, tamam burayla daha fazla ilgilense, gittigi yerlerden daha çok seyler paylaşsa daha güzel olacak ama galiba bu yaştan sonra da karakterini, onu o yapan özellikleri değiştirmesini beklemek kendisine haksızlık olacak.

Nitekim, olayın bu kadar ekşisözlüklere bile taşmış olması, isyan bayrakları açılmış olması pek hoşuma giden bir durum olmadı. Şahsen destek olmaya devam etmem herhangi bir şarta bağlı değildir. Bu sitenin bagimsiz olarak ayakta kalması için bunun gerekli olduğu ortada.

Para verdiğimiz için olduğundan farklı bir Teknoseyir beklemeyi, kadınların evlendikten sonra kocalarını canhıraş değiştirmeye çalışmalarına, değiştirdikten sonra da ortaya çıkan şeyi beğenmemelerine benzetiyorum.

Ama elbette, site şuan olduğundan çok daha aktif ve zengin içerikli olmalı, bu konuda kimsenin tersini düşündüğünü sanmıyorum.

Bakalım biz o yaşlara erişebilirsek, şuan olduğumuz kadar kolay pozisyon alıp düşüncelerimizi değiştirebilecek keskinlikte olabilecek miyiz? Şuan bulunduğumuz işleri severek yapabiliyor olabilecek miyiz?

Ben kendi adıma geri adım atıyorum, yediğin içtiğin senin olsun, gezdiğini gördüğünü, kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman anlat Levent abi

Benim gibi düşünenler varsa onlar da belirtebilirler yorumlarda

Selametle,

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ALİ KÖPRÜLÜ @alikoprulu29

  Yaa iyice uzattınız, adam yapmak istemiyor standartları dışına çıkmayacak.
  Şurada Murat abi anlattı işte https://teknoseyir.com/durum/1019718

  • 4tys7en @4tys7en

   Ne yazdığımı okudun mu? Ben de tam olarak o yüzden, olay çığrından çıktığı için, kendi adıma polemiklerin içine karısanlardan biri olduğum için pişmanlığımı bildirdim. Levent abi kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle yayın yapsın, yeter ki paylaşsın

  • ALİ KÖPRÜLÜ @alikoprulu29

   Desteklemeniz, karşı çıkmanız veya sonradan değişmeniz ve bunu bir yerlerde paylaşmanız işi uzatıyor 🙂 Adamcağız bu yüzden siteden kaçtı 😀

  • 4tys7en @4tys7en

   @alikoprulu29 Başta en azından fuar bitiminde odasından Murat Gamsız gibi gün sonu video atabilir diye düşünüyordum, ancak sonra "para veriyoruz yapacaksın" düşüncesiyle adeta siteyi yangın yerine çeviren insanları da görünce, işin gittiği yerden dolayı tartışmaya ucundan da olsa katılmış olmaktan pişman oldum ve en azından böyle bir açıklama borçlu olduğumu düşündüm kendimce

  • ALİ KÖPRÜLÜ @alikoprulu29

   @4tys7en empati yapınca bende olsam bende öyle yapardım, evet sende haklısın 🙂 Bende biraz fazla hararetlendim, sana ayıp oldu, özür dilerim. Levent abi biraz ters adam, ben birazda bu kargaşa onun kulağına gider de, fuara muara bundan sonra gitmiyorum diye ters yapabilir diye korktum.
   Murat abinin açıklamasından sonra sanki her şey biraz daha yerine oturdu. İnşallah bundan sonra böyle bir şey olmaz.

 • Yiğit @yigit1

  İşte bugün bahsetmek istediğim eleştiri buydu. Benim postum altındaki yorumlardan ötürü kendi adıma size ve sizin gibi düşünenlerden özür dilerim.

 • Denizhan @cheerios

  Oldschool iyidir.. yeni medyanın kendi içinde yarattığı yeniliklere uy algısına uymayarak teknoseyirin kendi gücünün olduğunu gösteriyor.Bence burdaki söylem, önemli olanın hız değil kalite olduğudur.

 • rsezer @rsezer

  Burası Türkiye, vergiler çeşitli yollardan son 20 yılda %140 artarken gıkı çıkmayan ülke 25 krş poşet parasına demokrasi havarisi kesildi. Bin tane kaynaktan hödöböf işlemcisinin çıktığını görebilecek insanlar, para verdim banane illa LP anında anlatacak diye tepiniyor. Herkesin ne kadar çok vakti var ve işi gücü yok sanırım, bu kadar çok canlı yayını ya da videoyu nasıl seyredebiliyorlar, hiç mi işleri güçleri yok şaşırıyorum. Bana kalsa haftada bir bütün konuları toparlayıp mümkünse en fazla 30-40 dakika gündem yapıp, altına da varsa kaynakların linkini koysalar yeter.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  son fuar konusunda biraz abartılıyor hatta bel altı vuruluyor gibi. ama ben yine de eleştirilere fazla kayıtsız kalmasını doğru bulmuyorum. insan sevdiğine kırılırmış.