Paylaş Paylaş

Asus Create The Uncreated Etkinliği Canlı Yayını

Asus'un yeni ürünlerini canlı yayında değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • huseyin/azuren @hegemen

  Asus son zamanlarda daha çok güvendiğim markalar arasına girdi açıkcası.
  Teşekkürler yayın için

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytklkmz

   İlk bilgisayarım p5gc mx anakatarlı 20006-2007'den kalma bir bilgisayar idi toplama yapmıştım tüm parçaları Asus'dan almıştım o günden beridir de Asus''dan şaşmadım o masaüstünden sonra sırası ile Asus x5500ca, N500jk ve Zenbook kullandım bunun yanında mouse'si dvd yazıcısını vb'de kullandım menteşe problemi dışında hiç bir problem yaşamadım. Asus markasına o konuda cidden güveniyorum. Son günlerde çıkardığı ürünlerde de en azından bir farklılık yapmaya çalışan nadir firmalardan.
   Bunun yanında müşteri temsilcileri de sorudğum sorulara e-posta üzerinden anında cevap veriyorlar. Mutlaka arayıp sorunumu çözüp çözemediğimi soruyorlar. Gerçekten gönlümü kazandılar yani. N5500jk'da HDD arızası nedeniyle servisini de test ettim orada da hiç bir sorun olmadan anında yenisi ile değiştirip yolladılar.
   Bu arada X550ca da n550jk'da hala kullanımına ablam ve babamda devam ediyor. Yani onlar da çöp olmdı hala kullanılıyorlar. Hala da hiç birinde sorun yok. n550'yi 6 yıl kullandım aldığımda 4 saat olan şarj süresi 6 yılın sonunda 1 saate düşse de hala pili bile yaşıyor.

 • Cirrus @fatihgulcicek

  Zamanında Intel işlemcili memopad 7 tabletlerine getirdiği lillipop güncellemesi ile on dakikada bir donup restart atan bi çöpe çevirmişlerdi. Kitkata donmek mümkün değildi ve sorunu çözmeden yüzüstü bırakmışlardı insanları. Mağdur biri olarak bende yazayım dedim.