Paylaş Paylaş

Acer K330 Küçük, taşınabilir projeksiyon cihazı testte

Acer'ın taşınabilir projeksiyon cihazı, sadece görüntü iletmiyor aynı zamanda bir medya oynatıcı. Yani kullanmak için bir bilgisayara ihtiyacınız yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Bilgehan NAL

  dERS ÇALIŞIYORDUM VE BİRAZ MOLA VERDİM . MOLADA İYİ GELDİ BU VİDEO.

 • Kerem

  Gündüz kullanımı için çekinerek konuştunuz. Öğretmenler nasıl kullansın bir açıklık getirirsek.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Aydınlık sınıflarda sorun olabilir. Basit perdelerle çözüm bulmak kolay. Bize gelen bilgilere göre, projeksiyon cihazları zaten yerleştiriliyormuş. Ama beyaz perdelerinin parasını çocuklardan alıyorlarmış. Pencereleri kapatacak kalın perdeler için de 'kaynak' yaratır devlet.

 • Ali UCA @redline239_2

  Adil kulanımı 1mb'den 3mb'e yükseltmişler çok şükür videoları kesintisiz izleyebiliyoruz en azından.

 • haydar

  video izlerken başka bir bölüme geçmek istediğimizde are you sure want to leave cart curt türünden bir mesaj çıkıyor..Bunu site üzerinden bir ayarla hokus pokusyapıp ortadan kaldırmanızın bir yolu yok mu ya..

 • Levent Alpsal @levent-alpsal

  Güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler. En önemli noktalardan birinde eksiklik var yalnız, bu cihaz hangi dosya tiplerini destekliyor, hangi önemli tipleri desteklemiyor? PDF açıyor dediniz bu güzel peki powerpoint dosyalarını da açıyor mu mesela sunum diyince akla powerpoint geliyor? Video formatlarından hangilerini açıyor, .doc veya .xls (bu biraz fazla olabilir :)) dosyalarını açıyor mu?

 • Batucan

  Güzel bir inceleme.
  Durmak yok yola devam.

 • selçuk

  bu cihazı alıp 1 saat sonra aldığım yere iade etmiş biri olarak eğer almak isteyen varsa bu sınıfta lg hx300 ü gözü kapalı öneririm.bu cihazın fan sesi yüksek oynatıcısı mkv oynatmıyor altyazı yok.kumandası ise ürüne yakışmaycak şekilde kötü.Murat bey kumandayla ilgili biraz çekinceli yotum yaptı ama ben onun eleştirisini kuvvetlendireyim kumandası geç algılıyor ve işçiliği çok kötü.menüsü berbat.harddisk bağlayıp içine baktığınızda dosyaları sınıflandırmıyor ve dosya ismine göre sıralıyor.benim harddiskimde fotoğraf ve videolar vardı 2500 tana fotoğraf ve 25-30 civarı filmin isim sırasına göre tek dizinde sıralandığını bir düşünün aradığınız şeyi bulmak çok zor.bunlar şahsi düşüncelerim almak isteyene maaani olmayayyım.

 • Sefer Tasi

  Programi izleyince sevincimden gudurdum.

 • M.AKYUZ @akyuznet

  Ev icin alınabilecek projeksiyon cihazlarının da incelemesini yapabilir misiniz?

 • sysinternals

  Güzel bir program olmuş. Emeğinize sağlık. Keyifle izledim.

  Hep hayalimdir. Şöyle güzel bir 3D destekli projeksiyon alıp 5+1 ses sistemiyle filmlerde hazzı en yükseğe çıkarmak. Maliyeti nedeniyle sürekli vazgeçiyorum. Hem lambasının ek maliyeti canımı sıkıyor. Hem de son dönemde güzel kaç tane film var ki 20 dakika zor dayanıyor insan devamını izlemek için.

  Bir öğretmen olarak 2000 lümen üstü projeksiyonların anlaşılır görüntü vermekte zorlandıklarını deneyimledim. Özellikle güneşi doğrudan alan sınıflarda. Bu projeksiyon için sınıfı herhalde koyu perdelerle kaplamak, sinema salonu atmosferine çevirmek gerekir.

  Yanına şöyle performansı çok kötü olmayan bir netbook. Gayet hafif ve portatif olur sınıflar arasında taşımak için.

  Powerpoint dosyalarını oynatıyor da acaba animasyonları da algılayıp oynatabiliyor mu?

  Bir de çözünürlük olayını çok fazla anlamadım. 640x 480 destekli projeksiyonda öğrencilere 720p video izlettim. Görüntü gayet net ve 720p gibiydi. Bana görüntüde bir kayıp varmış gibi gelmedi. Projeksiyonda çözünürlüğün yüksek olması nasıl etkiliyor kaliteyi? Görmem lazım herhalde HD destekli projeksiyon, farkı anlayabilmek için.

 • Nht

  iPad'de video olarak degil podcast olarak gorunuyor, bilginize.

  Bu arada ogretmenler icin onermissiniz ama Fatih gundemde iken -en azindan devlet okullarinda calisan ogretmenler icin- bu tarz bir masraf yapmak biraz dusundurucu.

 • Enes

  inceleme için teşekkürler bu ürüne alternatif lg hw300g de çok başarılı bir ürün almak isteyenler bu modelide bir araştırsın

 • Deniz @darkblack

  birçok kullanıcı adil kullanımdan ötürü videoları youtube'den düşük çözünürlükte izliyor. bu video youtube'de yok ya da ben bulamadım. bir de neden youtube'ye atılan videoların adı özellikle sitedekinden farklı merak ediyorum.çoğu zaman ilgili videoyu bulmakta zorlanıyorum. lütfen videoları orijinal isimleri ile birlikte, titizlikle atınız. saygılar.

 • Erdinç B. @erdincb

  Ben bu projeksiyonu uzun zamandır kullanıyorum. Perdem olmadığı için yorumlarım aslında tam gerçeği yansıtmıyor. Piksel dizilimleri karo şeklinde olduğu için yazılarda biraz sıkıntı var.

  Eksileri :
  - Zoom özelliğinin olmaması
  - Fanın gürültülü çalışması
  - Yazıların okunmasındaki zorluk

  Artıları:
  - Led ışık kaynağı sayesinde uzun ömürlü olması
  - Oyun ve film gayet akıcı ve güzel görüntü sunması

Benzer Videolar