zeyd paylaştı.

Bunu bizde yapsan, şirk koşmaktan içeri alırlar.
#KonuDışı #HaberinizOlsun #BilimSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
zeyd paylaştı.

Teknoloji sohbetleri soru ve sorunlar için bekliyoruz! https://www.youtube.com/watch?v=YnKqelt_Ydg #akış #teknoloji #tv

Dr.X Canlı #teknoloji ile ilgili #soru #cevap 7 Aralık 2015 #17

Dr.X Teknoloji ile ilgili sorularınızı canlı yayında yanıtlıyor. Pazartesi Çarşamba Cuma günler saat 22:00 da bu kanalda canlı yayında buluşalım! Youtube kanalı:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
zeyd paylaştı.

Çizgi Tagem'in Tüm İçeriklerine Sahip Olmak İster misiniz?
A-Z'ye 1,750 saat Bilişim Eğitimi ve 10,000 sınav sorusu
http://market.cizgi.com.tr

Şimdi tüm içeriklerimizi, varolan 74 eğitim paketimize ek yeni 10 farklı eğitim ve 10.000 sınav sorusunu, hiçbir yerde bulamayacağınız komple dizilim şeklinde Bulut ve Hard Disk seçenekleri ile sunuyoruz.

Yeni Eğitimlerimiz: Tp-Link Wireless Akademi, Algoritma ve Programlama Dersleri, İleri C# Dersleri, Developing iOS 8 Apps w/Swift, Temel Pic Eğitimi, TivaC Series Launchpad Uygulama Geliştirme, CMSIS Workshop with STM32F429, Texas Instruments MSP432 Training, Rasberry Pi Temel Eğitimi
- Windows 10 Temel Eğitimi (Çok yakında)
- Microsoft Office 2016 Temel Eğitimi (Çok Yakında)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • z2900 @z2900

    Hardcopy versiyonu satın almayı düşünüyorum bu ay. 🙂

  • Çizgi Elektronik @niyazi-saral

    "Uzaktan eğitim sistemimizde yayınladığımız Çizgi Tagem’e ait tüm görsel eğitimler, videolar, teknik/teknolojik sunumlar, dokümanlar, simülasyonlar ve farklı formatlardaki tüm içerik ücretsizdir, istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir."

    CloudCopy bir abonelik sistemi, HardCopy de 160-170 GB veriyi download etmek için uğraşmamak adınadır. Prensiplerimiz değişmemiştir, özellikle bilişim öğretmenlerinden tüm öğrencilerine kopya vermelerini istiyoruz.

    2015 senesi itibarı ile 1,000'in üzerinde bilişim öğretmeni ve öğretim görevlisi bu içeriği derslerinde kullanmaktadır. Eğer bir miktar daha finans bulabilirsek 2016 başlarında Microsoft Windows 10 ve Microsoft Office 2016 Temel Eğitimlerini hazırlıyor olacağız.

zeyd paylaştı.

Lumix Smart Camera CM1 Fotoğraf Makinesi+Telefon

Panasonic Lumix CM1 kamera telefonunu tanıttı.Samsung Galaxy K zoom telefon modeline rakip olması beklenen piyasaya yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.Bakalım Panasonic akıllı kamera telefon ile isteği başarıyı yakalayabilecek mi?

20.1 Megapiksel 1 İnç Yüksek Hassasiyet MOS sensör bulunan telefon kamera konusunda oldukça iddialı.F2.8 / 28mm LEICA DC ELMARIT lens bulunan cihazda f/11 manuel kontrol kadranı bulunmakta.Bu oldukça büyük sensöre sahip cihaz 4K 15fps video kaydına destek vermekte.Cihaz ayrıca 1080p 30fps vido kaydı da yapabilmekte.Kamera 12800 İSO hassasiyetine sahip.Telefon oldukça gelişmiş bir kamera uygulamasına sahip.

Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile gelecek telefon 4.7 İnç 1080p dokunmatik LCD ekrana sahip.Telefon gücünü 2,3 GHz hızında çalışan Snapdragon 801AB işlemciden alıyor. Telefon performans bakımından güncel Android telefonlarla rekabet edebilecek durumda.

Telefonda 2GB sistem belleği ve 16GB dahili depolama alanı bulunuyor. Telefon 128GB'ta kadar MicroSD kart desteğine sahip.Telefon Cat4 LTE çipi ile şebeke üzerinden 150Mbps kadar indirme hızı sunmakta.Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC gibi bağlantı seçeneklerine destek veren telefonun bataryası 2,600 mAh.Telefonun kamerasını göz önüne alırsak ne kadar resim çekebileceğimiz merak konusu.

Tasarım olarak telefondan çok oldukça şık kaliteli bir kompakt fotoğraf makinesine benzeyen telefon hoşuma gitti diyebilirim(Tabi fotoğraf makinesi olarak.)Metal çerçeve ile kaliteli fotoğraf makinelerinden tutulması kolay dokulu, dayanıklı plastik malzemeden üretilmiş telefon çıkıntılı kamera lensinden dolayı 21.1mm kalınlığında.Cihaz 204 gram ağırlığıyla cebinizde taşıdığınızda baya hissedilebilir bir telefon olmuş.

Telefon Almanya'da 899€ fiyatla satışa çıkacak.

#Panasonic #Lumix #Foto #fotoğraf #MOS #LumizCM1 #Android #Snapdragon801

Kaynak: http://goo.gl/jtzOJW

http://www.youtube.com/watch?v=fJiJfGY_tLA#t=27

Panasonic LUMIX Smart Camera DMC-CM1

Die elegante LUMIX CM1 ist eine High-End-Fotokamera mit Smartphone-Funktionalität. Ihr großer 1-Zoll-Sensor, das Leica Objektiv und der Venus Engine Bildprozessor sorgen für die hochwertige...
BeğenFavori PaylaşYorum yap