Çizgi Tagem'in Tüm İçeriklerine Sahip Olmak İster misiniz?
A-Z'ye 1,750 saat Bilişim Eğitimi ve 10,000 sınav sorusu
http://market.cizgi.com.tr

Şimdi tüm içeriklerimizi, varolan 74 eğitim paketimize ek yeni 10 farklı eğitim ve 10.000 sınav sorusunu, hiçbir yerde bulamayacağınız komple dizilim şeklinde Bulut ve Hard Disk seçenekleri ile sunuyoruz.

Yeni Eğitimlerimiz: Tp-Link Wireless Akademi, Algoritma ve Programlama Dersleri, İleri C# Dersleri, Developing iOS 8 Apps w/Swift, Temel Pic Eğitimi, TivaC Series Launchpad Uygulama Geliştirme, CMSIS Workshop with STM32F429, Texas Instruments MSP432 Training, Rasberry Pi Temel Eğitimi
- Windows 10 Temel Eğitimi (Çok yakında)
- Microsoft Office 2016 Temel Eğitimi (Çok Yakında)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pix50Adam @zero2900

  Hardcopy versiyonu satın almayı düşünüyorum bu ay. 🙂

 • Metehan Uğurlu @thegreatmete

  Kullanıma açık böyle bir arşiviniz olduğunu bilmiyordum açıkçası. Sınav senesi geçsin bir, yazın başında bu da sepetimde olacak.

  • Çizgi Elektronik @niyazi-saral

   "Uzaktan eğitim sistemimizde yayınladığımız Çizgi Tagem’e ait tüm görsel eğitimler, videolar, teknik/teknolojik sunumlar, dokümanlar, simülasyonlar ve farklı formatlardaki tüm içerik ücretsizdir, istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir."

   CloudCopy bir abonelik sistemi, HardCopy de 160-170 GB veriyi download etmek için uğraşmamak adınadır. Prensiplerimiz değişmemiştir, özellikle bilişim öğretmenlerinden tüm öğrencilerine kopya vermelerini istiyoruz.

   2015 senesi itibarı ile 1,000'in üzerinde bilişim öğretmeni ve öğretim görevlisi bu içeriği derslerinde kullanmaktadır. Eğer bir miktar daha finans bulabilirsek 2016 başlarında Microsoft Windows 10 ve Microsoft Office 2016 Temel Eğitimlerini hazırlıyor olacağız.