#3dprinter #3d printer diyip duruyorduk, kalibrasyondan sonra bir video çekeyim dedim. üzerinde çalışmaya devam.. @backflip @elmek6 @angelshare

my first diy 3d printer prints its own part

after a spending some of time a calibrating, I want to print something useful :D well I guess I should work on z axes and extruder steps a lil bit more. It's based on a smartrap 3d printer. also...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 29

32" tv için hareketli duvar askısı arıyorum. şu fena değil gibi geldi. http://www.hepsiburada.com/liste/plus-aparat-ha-1732-17-32-lcd-led-hareketli-aski-aparati-su-terazisi-hediyeli/productDetails.aspx?productId=evplusaparatha1732&categoryId=17539
var mıdır bunu kullanan veya başka tavsiyesi olan?

Plus Aparat HA-1732 17"-32" LCD-LED Hareketli Askı Aparatı + Su Terazisi Hediyeli

Plus Aparat HA-1732 17'-32' LCD-LED Hareketli Askı Aparatı + en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

g2a'den lisans almıştım 5-6 adet.. 2 tanesi patlak çıktı bugün fark ettik, kendileriyle irtibata geçtiğimde gelen cevap bize daha fazla para vererek bizim sistemimizi kullansaydınız elimiz kolumuz bağlı hay allah! bir bardak soğuk su için tadındaydı..

"I see You have turned the Shield feature off and because of that we have no access to this transaction. Please bear in mind that there was clear information about consequences. Marketplace products are provided by community members, Shield is the tool we use to protect customers on Marketplace, without it our hands are tied and we are unable to perform any action."

hiç muhattap almaya bile gerek duymadım, paypal'dan yaptığım için ödemeyi. Tak diye açtım dispute'u. 2 saat sonra yaptığım ödemeyi geri aldım.

kısacası online alışverişlerde paypal kullanın arkadaşlar. ölesiye korkuyorlar paypal'dan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@backflip @burak-oztan bu bastığım plastik parçaları zımparalama, fazlalıklarını almak, 10mm kalınlığına kadar demir kesmek için şunu düşünüyorum. http://www.hizlial.com/einhell-bavaria-bmg-135-kit-hobi-alet-seti-45-parca/10380097 ne dersiniz?

Einhell Bavaria BMG 135 Kit Hobi Alet Seti 45 Parça

Einhell Bavaria BMG 135 Kit Hobi Alet Seti 45 Parça En uygun ödeme imkanlarıyla HizliAl.com da.Einhell Hobi Ürünleri Kredi Kartına 9 Taksitle.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

f/p bilgisayar koltuğu önerebilecek olan var mı? 😀 (max 200tl)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

üstat @hkellecioglu , gelen yorumlara istinaden kendimce birkaç çözümüm var, sizinle ve arkadaşlarla paylaşmak isterim:

1. #teknoseyir video sayfalarında; large player özelliği tekrar geri getirilse ve buna basılınca sidebar’daki random videolar, oynatılan videonun altına slider olarak gelse, ve yorum satırları da videonun large edildiği haldeki kadar bir genişliğe sahip olsa?

2. Ayrıca ana sayfadaki sosyal akışta scroll edildiğinde gene bu sidebar’daki copyright vs’den sonra random olarak eski videolarda sidebar'da görünse.. –scroll edildikçe görünecek ve her 5 gönderi’de 1 bunlarda gene random olarak değişecek..- Bunu v2.0’daki öne çıkanlar vb sütunu/sütunlarını tekrar geri istiyenler için diyorum.

Saygılarımla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap