"forumlarındaki ve buradaki şikayetleri okudum. kendimi de gözlerimi kapayıp dinledim. sonuç şu; takipçiler ts ekibini görmek istiyor. tek sorunları bu. bunun ne kadar romantik bir sorun olduğunun farkında değiller mi ? sert eleştirenlere de savunanlara da sorun. ortak istek daha çok görünmeleri. rakipleri bile onları rakip diye değil sevdikleri için izliyor. bu üç tuhaf adamın acayip bir ekran çekiciliği var. ya her türlü imkanları da var. atlayın arabaya açık bir alanda drone uçurun. basın kayda odada oyun oynarken huawei'nin durumunu konuşun. hamdi, murat, lp, o öbür çocuk parka gidin s10'u deneyin. lp forza oynarken kayda basın. çay içerken açın kaydı intel'i konuşun. sonra oturup bilmem istanbulu konuşun. keyif yapın. gidin yiyin,için çekin kendinizi. araya mobil yemek fotoğrafçılığı sıkıştırırsanız da ne mutlu. teknoloji o.k. olmalı olacak tabii de yemişim teknolojisini. anladınız siz. hatta yemek fotosu çekin biz oylayalım. challange'lar yapın ayıp bir şey değil. bıkmadınız mı metrodaki saati, çay bardağını mutsuz mutsuz gidip çekmekten? birlikte olun artık. şu toplu depresif halinizin kimseye faydası yok. tek sıkıntısı bu ts'nin. minimum hareketle maksimum fayda beklenmez ki. yaşayın ve çekin. inanır mısınız bilmem ama ben hala eski toplu videolarını izliyorum. gta5 videolarını, kim hangi tel'i kullanıyor videolarını falan.

kısacası bütün formül bu. başka yolu yok. plus'a bile gerek kalmayacak abartmıyorum. şu ciddiyetten sinirden birazcık öte tarafa geçtikleri anda bitecek bütün gam keder. ey teknoseyir. altını çizerek tekrar ediyorum "insanlar sizi görmek istiyor" ha öyle kucağınızda koca koca laptoplarınızla da değil. basın kayda konuşun yeter. balkon sefası bile yapsanız izlenirsiniz. kapanmayın içinize. bunun cidden hepinizin ruhuna iyi geleceğini düşündüğüm gibi youtube, vlog karakteristiğinin artık bu yöne evrildiğini düşünüyorum."

https://eksisozluk.com/entry/90414404

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yahu bu silikon gres denen şeyin ucuz bir alternatifi yok mu? o-ring için kullanılacak su geçirmesin diye ama 100 liradan aşağı değil piyasada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mac üzerinde bootcamp olmadan direkt windows kullanan var mı? Nasıl bir performans alıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şunu alıp akıllı telefondan kurtulasım var.
https://www.hepsiburada.com/samsung-b310-dual-sim-pm-HB000000LK8V

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

WordPress'in hantallığından sıkıldığım için oturup bir cms yazdım dün, alabildiğine sade, medium tarzı güzel bir şey oldu. Ama admin sayfasını bir türlü login olmayanlara kapatamıyordum, kanser oldum onu yapıyorum olmuyor, bunu yapıyorum olmuyor. Neyse sonra fark ettim session başlatmıyormuşum admin sayfasında, unutmuşum session_start(); eklemeyi
😀 3 saat bununla uğraştım 😀 bu da böyle bir anımdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yaklaştı sayabilir miyiz? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google gboard klavyenin temasının istediğiniz resimle değiştirilebilir olduğunu yeni öğrenmek 😕

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde kadife kap içinde hediye kitap almıştım, kabı kalem kılıfına çevirdim süper oldu 😀 #Maker

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Harbiden ya neden güzelim 3.5 mm portu kullanmıyoruz ki veri ve şarj için 😀 ters düz takma problemi yok hem gayet ince. (2.5 mm versiyonu var olmadı.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27