Selamlar
Dell 4k monitörümün kenarlarında bu şekilde sararmalar oluşmaya başladı monitör uzun süre çalıştıktan sonra ortaya çıkıyor bunun nedeni nedir acaba?
Monitör modeli: DELL U2718Q Display

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni getirilen ek vergi kararnamesinde hoparlörler için ek vergi geldiği yazıyor haber sitelerinde. Bu hoparlörler içerisine kulaklıklar da giriyor mu acaba? Kulaklık almak istiyorum eğer bu şekilde bir durum var ise fiyat farkları uygulanmadan almak isterim #vergi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün farkettiğim bir şeyi sizinle paylaşmak istedim muhtemelen çoğunuz bunu biliyosunuzdur fakat bilmeyen varsa diye aktarmak istedim.
Playstation 4 pro cihazınızda 4k ekran ile nba2k19 oynuyorsanız myPark-neighborhood maçlarında ciddi bir lag sorunu var ve bunun sebebi 4k ile oynamanızmış. Bende biraz internette araştırınca öğrendim normal oyunda sorun olmuyo ama online oynamak istiyorsanız 4k kullanamıyorsunuz böyle bir sorun var. 1080pye çekip oynamak zorundasınız malesef.
#PlayStation4PRO #Playstationstation #NBA2k19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam yeri bura değil biliyorum ama filtre kahve almak istiyodum ve istegelsin uygulamasında 250 gramlık kahvede espresso filtre kahve yazıyor ve ürün fotoğrafını ekliyorum. Espresso filtre kahve tam olarak ne oluyor ve normal filtre kahveden farkı ne? Ürünün fotoğrafında filtre kahve yazmıyor malesef

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

PSN hesabım çalındı az önce. Sony sadece hesabın değiştirildiğine dair mail attı ve kurtarmak için herhangi bir seçenek sunmuyor, hesabımı hiçbir yere girmedim yani şifreler benim yüzümden erişilmiş durumda değil. Birisi geliyor eposta adresinize kadar her şeyini değiştiriyor ve sony sana sadece haberin olsun diye bu maili atıyor, hiç mi onay mekanizması yok mail aracılığıyla bana neden sormuyosun değişim için ?
Ne yapmam gerekiyor hesabımı acilen nasıl alabilirim ?

#PSN
#ps4
#PS4Pro
#Acilyardim
#TeknoYardım
#yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12