İlginç bir iddia değil mi? (eş derecede korkutucu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Kapalı alanda hız testi yapın yoksa yollar tüplü ve öfkeli gençlerle dolar" diyen arkadaşın hayal gücü harika, videoyu izlemedim ama sanmıyorum ki bir Harun Taştan ortaya çıksın, ayrıca bu bahsi geçen tüplü ve öfkeli gençler sanayide abileriyle yapıyorlar bunları, öyle internette filanca inceleme sitesinde değil. Piste çıkın diyen arkadaş ise İst. Park'ın her çıkış için 20 binden kapıları açtığını bilmiyor anlaşılan... Neyse, sağlık olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Onur Eryilmaz @onurery

    Hayır 20bin TL olsa ne farkeder , 20bin tl verecek para yoksa hız testi olmadan incelemesini yapar ayrıntılı, trafikte de normal sürüş testini yapar, hız testini ya yapmaz ya da imkanı olup da yapan bir sitenin videosunu isim gösterek koyar zaten hız testi bence o kadar da gerekli değil, aa mercedes'in yeni modeli 250km hızda titreme bile yapmıyor deyince ne oluyor anlamış değilim , zaten isterse altına bugatti alsın şehir içinde hatta şehirler arası yolda bile maksimum hızlar nedir ki 200km gibi hızların üzerine çıkılsın, ha hız tutkunu ise ve bütçesi uygunsa zaten bu tip test sitelerine yada videolarına bakmadan gider parasını verir istediği testi yapar sonrada alır 20bin tl 'yi verip doya doya hız yapar bu kadar basit...

Bir arkadaşıma 200 lira bütçe ile Grafik tablet almak istiyorum önerisi olan birileri var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günde 7 kez maillerimi kontrol ediyorum şu Teknoseyir'in maillerini sosyal'in içine bir türlü atamadım. x kişisi sizi takip ediyor mesajı hoplatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap