Selamlar, birkaç bir şey almak istedim fakat %50 vergi çıkıyor ne almak istesem. Bu yeni mi çıktı ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Tabletten çıkardığım 3.7 volt bataryalarım var. Başka bir projede bunları 12volt olarak kullanmak istiyorum. Bataryaların şarj koruma devresi mevcut kendi üstünde. Bataryayı bu voltaj yükseltici regülatöre doğrudan bağlayabilir miyim? Yoksa tp4056 gibi bir şarj modülü ile mi bağlamam gerekiyor?

https://urun.n11.com/arduino-urunleri-ve-setleri/lm2577-dc-dc-voltaj-yukseltici-voltmetreli-regulator-step-up-P398804311

LM2577 DC DC Voltaj Yükseltici Voltmetreli Regülatör step up Fiyatları ve...

LM2577 DC DC Voltaj Yükseltici Voltmetreli Regülatör step up en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • Root61 @root61

  @orcun Hocam konudan alakasız tabletin bataryaya bağlandığı yerden şarj yeri çekebilir misiniz? Yani bataryayı aradan kaldıracağız. Sadece adaptör ile çalışacak. Tabletin kendi adaptör girişi doğru düzgün lehim tutmadığından bu batarya yerinden yeni bir şarj girişi yapılabilir mi?
  Sahibindende bir ilanda gördüm ama nasıl yapmış bilemedim.

 • Root61 @root61

  @orcun Tabletin kendi şarj yerini kaç kere tamir ettirdim ama çok çabuk bozuluyor. Böyle çekersek adaptörü bağladığımz yer dışarıda olacağı için bozulmaz. Adaptör 12v 2.5a. Pil 7.4v ki pil de ölü zaten 😀.

 • emreCAN Bayrak @flagbearer

  o yükseltici olur şarj içinde pile paralel bir şarj devresi eklemen lazım. yalnız ufak bir detay var pilin voltajı kullandıkça düşecek senin 12 volta ayarladığım yükseltici devrenin de girişi düştüğü için 12 voltun altına düşecektir 11.5 volt gibi . eğer bunu istemiyorsan çıkışı 13.5 volta filan ayarlayıp çıkışada 12 vol voltaj regülatörü koyman lazım.

 • Root61 @root61

  @orcun Arka kasada bir delik açıp dışarya yapıştırırız o zımbırtıları da😀. Gerçi dursun şimdilik köşede ama canımı sıkıyor. Doğru düzgün kullanamadan perte çıkardım tableti 😢. ( Çin'den 800 liraya almıştım. 5.nesil core m işlemci 4gb ram 64gb ssd,windows 10 ama bir daha tövbe😀.) Hiç değil böyle tv ye,monitöre bağlayıp kullanılır.

Acer swift 3 için type c şarj aleti bakıyorum 19v 2.27a yazıyor orijinalinde fakat ac adaptör bu. Volt ve amper konusunda kafam karışık. Sorum şu 19v olup amperi daha yüksek olan bir adaptör alsam sıkıntı olur mu? Veya karşıma sürekli çıkan 20v 2.25a tarzı adaptörler var hangisi uyumlu olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap