#akış #TeknoYardım #fifa17 Fifa 17'yi HD6850 ekran kartıyla normal ayarlarda oynayabilir miyim ? Fifa 16'yı yüksek ayarlarda oynayabiliyordum ama Fifa 17'nin demosu çok fazla kastı en düşük ayarlarda bile. Acaba demo diye mi öyle yoksa tam sürümü de böyle mi ? Fifa 17 oynayanların ekran kartları nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım Türk oyun dünyası için bir ilk. Bahsi geçen Toy Blast oyununun Candy Crush klonu olduğunu söylemek mantıksız olur çünkü burada oyun türü değil oyun mekaniklerinin klonlandığı ile ilgili bir durum var. Yoksa 3-match tarzında oyun yapmak klon oyun yapmak olmuyor. Pes ve Fifa gibi. #TümAkış #OyunSeyir #akış

http://webrazzi.com/2016/10/21/peak-games-dunyanin-onde-gelen-oyun-ureticilerinden-hasbroya-dava-acti/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
nikolatesla paylaştı.

Sevgili html, css ve javascript sever ve kullanır arkadaşlar. Bugün yine kendi reklamımı yaparak size web uygulamaların kullanmak için geliştirmiş olduğum dairesel pasta dilimli menuyu takdim ediyorum : https://github.com/cevherkarakoc/Pie-Context-Menu

Beğenirseniz yıldızlamayı unutmayın.
#akış #WebTasarım #JavaScript #HtmlCssJavaScript ve tabiki #gif

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #android #mobil #oyun #Windows10 #WindowsPhone #projectastoria arkadaşlar merhaba. şu anda microsoft'un android uygulamalarını çalıştırmak üzere tasarlanmış sdk'sı (project astroia) ile çalışıyorum. sormak istediğiniz sorular varsa , teknik olur, genel olur, cevaplayabilirim. işimi soracak olursanız sosyal bir oyun şirketinde android developer olarak çalışıyorum. şirket ismi vermek istemiyorum izin almadığım için ama Türkiye'nin en büyük sosyal oyun şirketi diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • nikolatesla @nikolatesla

  @ultimate mevcut bir oyunumuzu windows'a taşıyorum diyebilirim. oyunun adını veremiyorum şimdilik ama bi kart oyunu diyebilirim. yaklaşık 2.5milyon download'ı var 1 yıllık süreçte.

 • pabu @pabu

  Nasil bir gelecek goruyorsunuz bu Project Astoria'da? Windows Phone'u bu ucuncu parti gelistiricilerden kurtarabilecek mi? Port bile olsa gelistiricisinden orijinial uygulamalar, kirpilmadan edilmeden Windows Phone'a gelebilecek mi 10 ile?

  • nikolatesla @nikolatesla

   Bu soruyu cevaplamanın en uygun vakti şimdi @pabu. Microsoft yarı yolda bıraktı bizi ve projenin forumlarında herhangi bir Microsoft yetkilisi bulunmuyor artık. Herkes şikayetçi bu durumdan, kapalı beta durumundaydı ve forumlar yalnızca belirli kişilere açık ama kimse cevap alamıyor şu anda. 1 aydır bi sessizlik hakim. Sanırım artık sallamıyorlar Astoria'yı.

  • pabu @pabu

   @nikolatesla Valla gundemde duyunca uzuldum ben de. Microsoft tabancayi kendi ayagina sikmaktan zevk aliyor anlasilan. Satya da WP'u kurtaracak CEO olmadi ya ona yanarim...

 • nikolatesla @nikolatesla

  @pabu açıkçası ben yeni bir hamle bekliyorum, belki port olmaz Android ve IOS developerlara başka araç-gereçler sağlarlar alışabilmeleri için. Zaman gösterecek.