Arkadaşlar geçen yazdığım bir durumda sormuştum araç içinde kullandığım cihaz ses verirken cızırdıyor diye usb kablosundan olabileceğini söylemişti arkadaşlar. Denemelerim sonucunda çakmaklık şarj cihazının sıkıntısı olduğunu anladım. Sizin kullandığınız kaliteli bir çakmaklık şarj cihazı var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar xaomi mi a1 ile xaomi red mi 5 plus arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Eksileri ve artıları nelerdir, kullanan arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde bir aux to usb/sdcard dönüştürücü var araç için. Bu cihaz şarjlı mini usb ile sarj oluyor fakat orjinal kablosu koptu. Bunun yerine denediğim bütün kablolarda sesde bi cızırtı çatırtı oldu kabloyu çıkarınca geçiyor fakat pili çabuk tükendiği için şarjda tutmak zorundayım. Sizce problem nedir? Ya da alternatifiniz öneriniz var mı? Cep telefonunu kullanmıyorum çünkü şarkı değiştirirken çok fazla dikkat dağınıklığına neden oluyor. Farklı cihaz önerilerinize açığım. #yardım
Cihazın linki: https://m.n11.com/bewell-of-61-aux-kablosuz-bluetooth-ses-alicisi-P234890828?cid=604001&gclid=CjwKCAjw9-HZBRAwEiwAGw0QcfH2N998qRZKDhcTMyqJyTSMK5GiwBb-XnehJazQManNERLKIN7N9xoCr4MQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bewell Of-61 Aux Kablosuz Bluetooth Ses Alıcısı - n11.com

Bewell Of-61 Aux Kablosuz Bluetooth Ses Alıcısı 69,00 TL ile n11.com'da! Bluetooth Araç Kiti fiyatı ve özellikleri, Ses Sistemleri & Navigasyon kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap