Yönetim uyuma yönetim, yoruma bak edilen küfürlere bak. İşin garibi bu eleman iki gündür dolar paylaşımı yapüyürsünüz suç işliyürsünüz, ben de muhalüfüm ama böyle yapılmaz falan diye ayak yapıyordu. İnsan gerçekten garip bir yaratık önce kendin suç işleme aslan parçası sonra millete akıl verirsin.
https://teknoseyir.com/durum/929866#comment-3423092

https://www.youtube.com/watch?v=UOa655TwqSg ilk 5 dk'sı bile yeterli eğitim...

https://www.youtube.com/watch?v=UOa655TwqSg ilk 5 dk'sı bile yeterli eğitim sistemimizi özetlemeye. En çok saygı duyduğum insanlardan biri Celal
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstikrar 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"450'yi aşkın denek üzerinde çalıştım. Sadece üç tanesi emirlere uymayı reddetti. Peki bu insanların diğerlerinden farkı neydi?" diye soruyor Caspar.

Kısmi beyin hasarı geçirmiş hastalar üzerinde yapılan çalışmalar bu soruya da kısmi cevap veriyor. Beynin alın kısmındaki en dış bölümü hasar görmüş insanların genel ortalamaya kıyasla emirlere uymaya çok daha yatkın olduğu görülmüştü.

Amerikalı psikoloji doçenti Erik Asp'a göre, "Bu insanlar otoriteyi dinlemeye çok yatkınlık gösteriyor ve ondan şüphe duyma yetileri çok daha az gelişkin. Yani yetkili biri sizden bir başkasına zarar vermenizi istiyorsa bunu yapma ihtimaliniz daha yüksek."
#teknolojivebilimnotlarınamalzeme
https://www.bbc.com/turkce/vert-fut-44822412?ocid=socialflow_twitter

Otoriteye karşı durmak

Çoğu insan, otoriteyi temsil eden kişilerin kendilerinden istediği davranışı sergiler. Bu davranışı benimsemese bile... Bunun nedeninin beyinle ilgili olduğu söyleniyor. Bilim insanları...
BeğenFavori PaylaşYorum yap