Bir yakınım iş sebebiyle Çin e gidecek, oradan alınabilecek buraya göre avantajlı telefon önerebilecek var mı? ( 2.500tlye kadar, mümkünse geldiginde imei atilabilecek)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanlış focus ile çekilmiş fotoğrafın sonradan düzeltilme ihtimali var mıdır? (Bulanık çekilmiş kağıt üzerindeki yazı)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Asus K55ub laptopuma SSD takviyesi yaptıktan sonra oyun performansı gözle görülür derecede düştü ve gösterdiğim bilgisayarcılar anlamayınca buraya danışmak istedim. Olay: SSD'yi birlikte taktığımız arkadaş disk klonlamanın sağlıksız olduğunu söyledi dolayısıyla laptopu formatladık ve BIOS update yaptık. Daha sonrasında tüm driverlar kurulmasına rağmen oyun performansının bariz düştüğünü farkettim.

Daha sonrasında birkaç defa daha formatlayıp güncel olmayan driverlar ile denedim fakat sonuç aynı maalesef. Şuanda aygıt yöneticisinde tanınmayan aygıt yok, ve Asus'un sitesinde yer alan bütün driverlar kurulu. Hatta Nvidia kartın driverını kendi sitesinden güncelleyerek de denedim. CS GO oyununda 120 FPS'nin altına düşmeyen laptop (aynı grafik ayarlarında) düzensiz bir şekilde 15-75 arası sürekli değişken FPS veriyor. (Passmark'ın benchmarkını çalıştırdığımda harici ekran kartı performansını test edemeden hata veriyor kapanıyor.)

Ekran kartının sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim veya bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22