Selam güzel insan @leventp ağabeyim ve sevgili @gamsizm https://www.synology.com/tr-tr/products/DS418play bu ürünü almayı düşünüyorum. inceleme yapmak isterseniz. Kargo adresini size yönlendirebilirim diye instagramdan mesaj atmıştım. Oradan cevap alamayınca Buradan da yazayım istedim. İlgilenirseniz haberleşebiliriz. Sizleri seviyorum sevgiler saygılar diliyorum. Kolay gelsin.

DiskStation DS418play | Synology Inc.

Multimedya özellikli kişisel bulut çözümü
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@Gamsizm @leventp VPN Almayı düşünüyorum. 2016 tarihinde Pure VPN önermiştin. https://twitter.com/Gamsizm/status/794940123427258368 … acaba önerin hala geçerli mi? tavsiyenize önem veriyorum. Ek soru: bir lisansı, hem telefonumda hem pc de kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Bilim, İnsan Beyninde Çok Boyutlu Evren Bulduğunu İddia Ediyor |

Bilim insanları tarafından insan beyninin 11 boyuta kadar çeşitli yapı ve şekillere ev sahipliği yaptığına dair heyecan yaratan bir keşif yaptı. Bilim insanları tarafından ifade edilen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

    Kaynak verilen site tamamen saçmalık bir site. Bunun dışında kaynak verilen sitedeki yazının kaynağını okuyacak kadar vakit harcamak istemiyorum. Kısaca orada kullanılan dimension kelimesi boyut değil katmanı kastetiyor gibi.

    Sallamayın böyle siteleri.