Görev adamı İphone 11

Eski bir İphone kullanıcısı olarak androide geçmek gibi bir hata yaptım ve 6s'imi satarak S10e aldım. Birlikteliğimiz iyi gidiyordu ama herşey yolunda olsada bir türlü ısınamamıştım. Fazla dayanamadım, 6 ayın sonunda sattım ve İphone 11'e geçtim. Bu incelemede yaklaşık 3 haftalık deneyimi aktarmaya çalışacağım.

İphone 11'in internette yüzlerce incelemesini bulabilirsiniz ama burada yeni nesil android ve eski nesil iphone kullanıcısı olarak deneyimlerimi aktaracağım. İlk olarak performanstan bahsedersek alet için diyecek çok birşey yok, yağ gibi akıyor. Optimizasyon zaten çok iyiydi, iyi donanımla da birleşince sorunsuz bi telefon ortaya çıkıyor. Malzeme  kalitesi genel olarak iyi, dayanıklı ve premium his veriyor. Çok eleştirilen nokta ekrana gelirsek, bence başarılı. True tone ile iyi bir performans veriyor. S10e'nin hdrli, süper amoled ekranını hiç aratmadı. Siyahlar tam siyah değil sadece.Ekran çerçeveleri başta kalın geliyor ama zamanla alışıyorsunuz. Batarya konusunda eski iphone modelleri ve s10e ile karşılaştırılamaz. Pil sağlığını korumak için %80 civarına kadar şarj ettiğim halde instagram, whatsapp, biraz müzik, biraz youtube'lu kullanımda günü çok çok rahat çıkarıyor. Kamera performansını anlatmaya gerek duymuyorum, mükemmel çekiyor. Sözün özüne gelirsek; evet çok pahalı ama toplam pakete bakılınca alınacak en mantıklı telefon. 2. eli kuvvetli, sorunsuz servis, yaygın yedek parça, çok kılıf seçeneği, güvenlik, yazılım desteği vb vb.

Genel olarak deneyimlerim bu yöndeydi, merak ettiğiniz konular varsa yorum yazabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler