Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, televizyon, tablet,...

Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, televizyon, tablet, fotoğraf makinesi ve binlerce teknoloji ürünü Vatan Bilgisayar' da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KirbiT @kirbit

  800 lira fark vererek, aynı çekirdekteki kartı almak istemezdim hocam. O fiyatlara 2070 ve birkaç yüz üzerine 2070 süper var hocam

 • Joe @joe

  Gpu aynı ise gerisini salla. Ucuz olanı al. 3000 civarına İnno3d 2060 Super var. Eğer 4lere çıktıysan 2070 ve üzerine bak o fiyatta.

 • CimAdam @cimadam

  oc yapmayacaksanız gaming versiyonuna gerek yok, soğutmaları daha iyi oluyor. Biraz da şanslı silikonlardan seçiliyor.

 • Barış Ataç @barisatac

  Ventuslar giriş seviyesi sayılır MSI da ama bu OC olanı o yüzden Gaming X hızında çalışıyor. Aradaki tek fark ki o da tartışmalı bir fark, daha iyi silikonları kullandıklarını ima ediyorlar 🙂 O yüzden daha yüksek hızlara OC yapılabiliyorlar.
  Şunu da belirtmeden geçmeyeceğim, ben yeni 2070 Super Ventus OC aldım ve 1785 Boost clock gözükmesine rağmen devamlı 1900 üstünde çalışıyor, bir arkadaşım bir süredir 2070 Super Gaming X kullanıyor ve 1800 ün üzerine hiç çıkmamış hatta stres testinde 1600e kadar düşüyor. Bunun sebebi büyük ihtimalle kasa içi havalandırma. Özetle iyi bir kasa havalandırmanız varsa hangisini aldığınız çok fark etmez çünkü zaten super serisi üretimi oldukça rafine edilmiş durumda. Silikonlar arasında hissedilir bir fark olduğunu düşünmüyorum. Tabi bu kısım sadece benim tecrübelerim ve fikirlerim.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Boşuna pahalısını alma, biraz overclock farkı vardır o da çok etki etmiyor.
  Bir örnek vereyim, işyerinde pahalı 1060 var soğutma farkı ve 200 mhz overclocklu, evde ucuz 1060 var normal tek fan. İkisini de oyunlarda test ettim hiç bir fark yok. Paran zayi olmasın.