Merhabalar.
240gb'lık ssd yetmemeye başladı. bundan dolayı 480'liğe geçmeyi düşünüyorum. sizce hangi ssd daha iyidir. pc sata3 değil ondan dolayı uçup kaçması çok da önemli değil. şu anda sandisk ssd plus g26 olanı kullanıyorum.
şimdiden teşekkürler.
#SSD #TeknoYardım
https://www.epey.com/sabit-disk/adata-ultimate-su650-asu650ss-480gt-r.html
https://www.epey.com/sabit-disk/kingston-a400-480gb.html
https://www.epey.com/sabit-disk/sandisk-ssd-plus-480gb.html

Adata Ultimate SU650 480 GB (ASU650SS-480GT-R) SSD

Adata Ultimate SU650 SSD ASU650SS-480GT-R detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mstkyldz @mstkyldz

  madem sata3 bağlantı yok ve anladığım kadarıyla donanımınızı yenilemeyi düşünmüyorsunuz ucuz olan bilindik marka alıp geçebilirsiniz. kingston sandisk adata hatta jd bile olabilir.

 • Gökhan @gokhans19

  3üde çöp. Sandiskin o versiyonu dünyanın en kötü ssdsi. Kingston yaptığı dalaverelerden sonra güvenilmez. Adatanın ssdsi bozulduğu için piyasadan toplatıldı. Marka olarak samsung ve crucial öneririm. Senin ihtiyacında en doğrusu crucial olur.

 • emreCAN Bayrak @flagbearer

  james donkey al . bu gün akşam incehesap da indirim olacak ssd kesin olur takip edin

 • civilization @civilization

  @akyildizmesut53 dediğiniz gibi emektar dizüstüne takacağım. aslında dizüstünü değiştirmem lazım ama şimdilik o kadar param yok 😀
  @flagbearer teşekkür ederim takip edeceğim.
  @emmi 10 yıllık makineye takacağım ssd'yi şu anda kullandığım sandisk'in 240'lığı smart verilerine göre de 6tb yazma 12tb civarıda okuma olmuş. kapasite de %98'de görünüyor. gönül isterki samsung alayım ama makine zaten kullanamayacak. 150mb/sn leri anca görüyor sata2 olduğundan dolayı.
  @nightologist keşke biride bana sormadan parasını da istemeden bi monster falan alsa ne güzel olur 😀 ben ssd'sini alırım sorun değil. ilk ssd'yi aldığımda benim cihaz da yılan olmuştu. 10dk süren açılma 20-30 sn'yelere inmişti.
  @gokhans19 biraz baktım adata dediğiniz gibi sıkıntılı millet 1 yıl olmadan çöpe atmış hep. kingston nasıl bir dalavere yaptı bilmiyorum. şu nada g26 sansidk ssd plus kullanıyorum yukarıda yazıdığım gibi 6tb yazma olmuş ve hala da iyi. burada benim asıl problemim ssd'yi takacağım pc. ne alırsam alayım donanım frenleyecek zaten. aradığım özellik ucuz olması ve 2 gün sonra bozulup beni yarı yolda bırakmaması. yoksa hız uzun ömür benim için önemli değil. sadece takıp 2 ay sonra bozulup çöp olmasın. zaten şu anda sandisk kullanıyorum ondan önceki de sandisk'ti onu da babamgilin pc'ye taktım heralde bi 5 sene oldu hala da düzgün çalışıyor. dediğim gibi hız önemli değil zaten sata2'de çalışacak ama 2 gün sonra bozulmasın.

 • Dogu @dogu

  @civilization 240 gb SSD nizin markası nedir?