#Viewsonic Güzel fiyat 🙂 Ama buna masa lazım kocaman. Monitor ile aranda 60-70 cm falan olmalı en az.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3258-2kc-mhd-32-144hz-5ms-hdmi-display-freesync-gsync-wqhd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000F2BQ4?magaza=Hepsiburada

ViewSonic VX3258-2KC-mhd 32" 144Hz 5ms (HDMI+Display) Fiyatı

ViewSonic VX3258-2KC-mhd 32" 144Hz 5ms (HDMI+Display) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  5 ms oyuncu monitörü olmaz. Oyun da oynatabilen monitör olur. Ayrıca GSync olduğunu zannetmem bu fiyata. Freesync tamam. Yorumlara bak, eyi oku. Viewsonic tavsiye etmiyorum artık. Gözünle görmeden panel kalitesin alma. Ben iade ettim...:=(((

 • elmasevmem @elmasevmem

  cidden çok iyi fiyatmış. keşke param olsa da alsam 🙂

 • Temp 🔴 @temp

  Bence burda sorgulanması gereken en önemli şey 32" monitörü kullanacak kadar büyük masanız var mı?
  27 inç 80 ekran televizyon boyutunda nerdeyse.
  32 inç falan almayın çok rahatsızlık yaratır.

 • Omer @omerf97

  Cok iyimis be fiyat ekranim olmasa alirdim

 • Dagon @peregrine

  Ben aldım; ölü pikselli gelip iade etmezsem küçük bir inceleme yazarım. Fiyat USA fiyatından iyiydi, dayanamadım. Aslında Asus VG27AQ bekleyecektim ELMB Sync özellikli. (backlit strobe (ULMB) modu adaptive sync ile çalışıyor; şimdiye kadarki ürünlerde biri açıkken diğeri çalışmıyordu) Nasılsa 5xxx₺'den geleceği için buna saldırdım artık bu fiyata.

 • Dagon @peregrine

  Geldi ve hoşuma gitmedi. Kavis biraz can sıkıcı, çok alışamadım. Ekran ölçeklemesi %100'deyken tekst okunurluğu kötü. ClearType sihirbazını çalıştırmak da çok iyileşme sağlamadı. Ölçeklemeyi %125'e alıp 80-100 cm öteden (monitör masanın size uzak olan ucuna sıfırken arkanıza yaslanarak oturarak) bakarsanız gayet iyi, zaten monitörün büyüklüğü de böyle bir oturuşu gerektiriyor. Bu tekst okunaksızlığı sanırım sub-pixel layout (alt-piksel yerleşimi?) kaynaklı.Tam ekran, boş browser veya dosya gezgini gibi beyaz fonlu ekranlarda white uniformity (beyaz homojenliği?) sorunları oluyor. Kenarlarda bazı gölge geçişleri var ve bu simetrik olsa daha az can sıkacak ama benim örneğimde solda daha fazla. ViewSonic yazısı parlak plastiği sticker tutkalıyla yapıştırma şeklinde yapılmış ve silerken bez iplikçikleri takılıyor. Alırsanız o bölgeyi silmeyin, harfler düşebilir (erken uyandığım için bende sorun yok). Ayağa kalkıp üstten baktığınızda IPS bir monitör almadığınızı farkediyorsunuz 🙂 Keza renkler, bir TN kadar olmasa da, bozulmaya uğruyor. En iyi deneyim için karşıdan bakmalısınız. Bu nedenle tuner bağlayıp TV olarak kullanmak için elverişsiz. Renkler gayet güzel ama gelen presetler fazla satüre olduğu için parlak renkleri iyice patlatıyor. Movie preset'inde bu durum iyi ayarlanmış, her şey kararında. Diğer presetleri onun seviyesine ayarlayarak rahatça kullanabilirsiniz. Birazda keskinliği köklerseniz gayet arzu edilebilecek bir görüntü alıyorsunuz. Hareketli nesnelerde rahatsız eden bir çamurlaşma olmuyor. Amazon (US) incelemelerindeki 3 kişi halt etmiş .:)) Kavisli olmasa ve hatta kavisli olduğu halde white uniformity problemleri olmasa çekinmeden önerebileceğim bir monitör. Işık sızması, eğer brightness %100 iken, karanlık odada, düz siyah görüntü verip izleme fanteziniz yoksa bir problem olmuyor. Gündüz farkedilemediği gibi gece de brightness'ı kısacağınız için (göz sağlığınız için kısın bence 🙂 )backlit de kısıldığından dolayı yine problem olmuyor. Benim sıkıntım, o VA panelin üretim sonrası, kavisi vermek için bükerlerken hafif kırışıklıklar oluşuyor bu da size yol, su, elektrik (ışık sızması, white uniformity sorunları) olarak geriye dönüyor oluşu. Boyutu ve çözünürlüğü çok beğendiğimi de eklemek isterim. Son olarak hardcore gamer değilseniz almayın. Gidip flat panel IPS alın; biraz daha şans verip, hala içime sinmezse ben öyle yapacağım.

 • Dagon @peregrine

  Ürünü geri göndermekte acele etmediğim iyi olmuş, kavise gözüm alıştı ve renk gösterimi çok güzel gelmeye başladı. Açılı bakınca renkler kayıyor ama sonuçta bu bir PC monitörü ve tek başıma kullanıyorum yani hep karşıdan izlenecek. Yüksek kontrastı ile film izlemek ve oyun oynamak gerçekten çok keyifli.Tek eksiği ELMB ya da ULMB (backlit strobing) ki fiyat farkına değeceğini sanmıyorum. Güzel ürün, indirimli bulursanız tercih edebilirsiniz.