Trust Cyclone Notebook Cooling Stand

Kutusundan yazanin akisine 10.1 incten 14 inc e kadar butun laptoplarla kullanilabilecek guzel bir urun. 14 inc ten buyuk laptoplar icin kendisi biraz kucuk kalacatir.
Urunu kipadan aldim. Internet uzerinden genelde 26 dolar fiyatina satiliyor. Ben 39.99TL ye aldim.

Plastik kalitesi olarak orta ust seviyede bir urun. Kablosunun butunlesik olmamasi en buyuk artilarindan birisi bence, zira diger kullandigim urunlerde bu kablonun hasar gormesinden dolayi kullanilamaz oldu. Acilir kapanir bir yapiya sahip kapandigi zaman incecik oluyor ve laptop cantasinda cok rahat tasinabiliyor.

Cok dusuk bir fan sesine sahip. Fiyati biraz pahali oldugu icin puanimi 1 dusuk veriyorum. Basarili bir urun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SanDisk Cruzer Fit

Eger bir OTG kablosunun ucuna takip unutacaksaniz guzel bir bellek. Diger turlu cok kucuk oldugundan kaybolma ihtimali cok fazla. Zaten Fotograftan belli oluyor. Not: ellerim cok buyuk degildir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OptimusRs Pro 2 (LG G2 Rom)

Lg G2 için telefonun özelliklerini tam manası ile kullanabileceğiniz Romlar sınırlı sayıda hatta bir elin parmağının sayısını geçmeyecek kadardır. Peki nasıl hocam birsürü rom var piyasada nasıl sınırlı diye, söyle oluyor, cynogen mod, Aopk mod gibi romlarda telefon son derece akıcı oluyor ama telefonun özelliklerinden de feragat etmeniz gerekiyor. Özellikle telefonun infrared portunu çok sık kullanıyorsanız, bu romlarda sizin için pek mantıklı görünmüyor.

Bu sebepten LG nin ürettiği telefonlardan port edilen romlar şu an için en mantıklı durumda.

OptimusRs Gpro 2 (v 4.4) Roma genel olarak baktığımızda akıcı ve telefonu hızlandıran bir rom. Android 4.4 üzerine kurulan bir rom bu sebepten akıcılığınızda biraz android 4.4 e borçlu.

Splitscreen özelliği (ekranı ikiye bölme) gayet başarılı çalışıyor, istediğiniz iki uygulamayı aynı anda açabilirsiniz. İstediğiniz derken Death Triger 2 ve Real Racing 3 de dahil, düzgün çalışmıyor ama olsun :).

Kamera özellikleri gayet güzel geliştirilmiş, stock romdaki kameradan çok çok iyi, G2 kullananlar bilir stock romdaki video moddayken bir türlü odaklanmayı düzgün yapamaz optimusRsde de bu devam ediyor ama büyük ölçüde düzeltilmiş, Burada extra olan özellik sihirli odaklama özelliğidir, ve güzel çalışıyor gerçekten, yakındaki nesnelerde başarılı fakat uzaktaki nesneler için bunu söylemek biraz güç.

Ekranı küçültme özelliği düzgün bir şekilde çalışıyor, fakat ekranı sağ tarafa küçültmek için parmak kaydırıldığında nedense algılamakta sorun çıkarıyor ama sol tarafa kaydırdığınızda parmağımızı inanamayacağınız başarıda algılayıp ekranı küçültüyor.

Genel olarak bu romun en büyük rakibi olan cloudypro2 rom ile kıyaslandığında biraz geride kalıyor ve çökme problemlerine sahip, Tarayıcı da iken bütün rom çekebiliyor bir anda bu sebepten puanım biraz düşük keza tarayıcıda 1 tam sayfa form doldurduktan sonra bütün romun çökerek harcadığınız zamanın boşa gitmesi çok can sıkıcı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap