Apple, Samsung vs. firmalar TR'den çekilme kararı alırlar mı sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • @johncenaaa @xeon

  Bu müşteri kitlesi varken kolay kolay çekilme gereği duyacaklarını sanmam.

 • TeknoBey @teknobey

  Üst segment telefonlar memur seviyesini de geçti artık, operatör kanalı ile de alınması giderek zorlaştı, kredi maliyetleri de ortada bu piyasa şartlarında ticaret yapmak firmalar için çok zor diye düşünüyorum.

 • TeknoBey @teknobey

  @orcun Ben meseleye birazda karlılık açısından bakıyorum, giriş seviyesinde ki rekabet o kadar vahşi bir hale geldi ki firmalar için karlılık çok düştü. Apple neyse de Samsung Türkiye'ye baya bir entegre olmuş durumda o operasyonu bu karlılıkla çevirebilir mi? Ben böyle giderse havlu atacaklarını düşünüyorum.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Apple düşünebilir (uygulamaya dökmese bile) ama Samsung vb düşünmez, düşünmesine gerek yok. Apple tek tip ürünle çalışıyor, Samsung gibi firmaların ürün gamı geniş; bir pazarı ve bir ürünü başka bir pazar ve başka bir ürünile dengeleyebilir. Apple gibi firmalarda bu iş çok daha zor, öyle olmasa Çin'i zorlamazdı.

#TürkTelekom firmasını hiçbir zaman sevmedim ve elimden geldiğince de uzak durdum arada bir mecburen kullandığım vakitlerde (mobil tarafı da dahil) hep sorun yaşadım. Firmanın literatüründe müşteri memnuniyeti diye bir şey olduğuna inanmıyorum. Gündemde olan kota mevzusunda da gösterdikleri tavır ve fiyat politikası sebebiyle yıllardır bende bıraktığı bu kötü etkinin bir kez daha tescillendiğini söyleyeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşalar yaşadım bir sorun hakkında sizlere danışmak istiyorum.

18 Ekim' de pcdepo.com' dan bir adet Asus marka dizüstü bilgisayar sipariş ettim. fakat bu güne kadar hala ürün kargoya verilmedi. Firma Temsilcisi ile hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum. Ne zaman arayıp bilgi almak istesem hat sürekli meşgul çalıyor ve attığım maillere de cevap alamıyorum. İade etmek istesem bile firma ile iletişim kuramıyorum. Bu konuda yasal olarak nereye baş vurabilir yada ne gibi adımlar atabilirim beni bilgilendirirseniz çok iyi olur. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Bi Windows 10 Değerlendirmesi Gelse İyi Olurdu 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Reckless @reckless1

  @gamsizm @leventp @hkellecioglu #Windows10 sunumu değerlendirmesi istiyoruz

 • zaferce @zaferce

  Muhtemelen gündemde değinirsiniz bu sunuma. Sunumun neden bu kadar ruhsuz, coşkusuz geçtiğinden de bahseder misiniz? Sunum yaoan kişiyle hiç ilgilenmiyor, alkışlamıyor, tepki vermiyorlar. Sunulan malzeme mi uyuz, oradakiler mi ekrana gömülü olduklarından alakadar olmuyorlar? Steve Jobs'un yaptığı sunumlar ile bunu kıyaslayınca fark daha net görülüyor sanki... @gamsizm @leventp @hkellecioglu