https://etasin.com/ Etaşın firmasından hizmet alan var mı veya kullanmış olan tanıdığı ? İstanbul’dan başka bir şehre nakliye firması araştırıyorum.

eTaşın - Anahtar Teslim, Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Anahtar teslim evden eve nakliyat, ofis taşıma etasin.com'da! Güvenilir nakliye ve sunduğumuz ek hizmetlerle taşınmak artık çok kolay.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 3 ay önce aldığım iphone 7 dün gece %40 civarı şarjı olmasına rağmen sabah kalktığımda kapanmıştı. Şarja taktığımda da %3te açıldı. Daha 3 gün önce %5e kadar kullanmıştım ve kapanmamıştı. Buna benzer bir durum yaşayan var mı sebebi ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modemin ip alamamasıyla ilgili sorun ne olabilir? Turknet kullanıyorum ve vdsle geçiş sonrası internetim kesildi. İnternet ışığı yanmıyor. Modem arayüzünde ip görünmüyor. Turknet 2 kez ortak çalışma başlattı fakat Telekomdan ne gelen var ne arayan. Şuan Turknet de sorunun ne olduğunu bilmiyor çözüm de üretemiyorlar. #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknetdestek Geçtiğimiz hafta aktivasyonum yapıldı ve tüm bağlantıları yaptırdım ama modemimin internet ışığı yanmıyor. 4 gün önce de arıza kaydı oluşturdum ancak ne sms ne arama yoluyla iletişime geçilmedi ve sorunumla ilgili hiçbir gelişme olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da 2 gün önce kablosuz bir ekrana bağlan seçeneğiyle LG tvye görüntü aktarabiliyordum. Şuan o seçenek yok cihazlardan kablosuz ekran eklemeyi seçtiğimde de tvyi görmüyor. Bunun sebebi nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap