#benim45ghızım Muğla'da tüm operatörlerde test yaptık, Vodafone facia. Bu arada vodafone 4.5g için 1 ay ücretsiz deneme diyor aynı paketten 4.5g ile devam etme olayı yok mu aynı fiyattan anlayamadım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar aracımda akü ve yakıt filtresi uyarı ışığı aynı anda yanmaya başladı napabilirim aracım corolla 1.4 d4d 2006 model dizel. Pazar günleri servis açık olur mu götürsem? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Androidten #Lumia ya gecen var mı? Uygulama sıkıntısı çektiniz mi? Pisman oldunuz mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Arkadaşlar bu gün telefon alma ihtimalim var phablet dusunuyorum en az 5.5 inc asus zenfone 2 yi beklemeye dayanamam gbi gozukuyo max 1000tlye kadar beni en az iki sene goturecek guncelleme alacak bir phablet tavsiye eder misiniz guncelleme takıntım var aşırı derecede 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

#cm11 de şarj ve ısınma sıkıntısı yaşayan var mı? Htc one s c2 (s3 islemcili) cihazıma kurdum bu problem oldu. Daha önce avea intouch2 cihazıma kurdum onda da vardı ama bu kadar yoktu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Play Store materyal dizayna geçti güzel olmus ama tek merak ettiğin android 5.0 la gelen ART çalışma zamanına uygulamalar geçiş yapınca dalvikle çalışan cihazlardan destek kesilecek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Fırat Duran @firat_duran

    Dalvik destegi devam ediyo. Sadece google sistemi ve uygulamalari art ile tam destekli. Digerleride yavas yavas ge is yapacaktir.

  • lawnmower @lawnmower

    Kesilmeyecek. Aslında Dalvik ve ART ile çalışan uygulamalar aynı uygulamalar. Dalvik gerçek zamanlı olarak derliyor uygulamaları. Her çalıştırıldığında tekrardan, hatta çalıştıkça derleniyor kodlar. Bu sistem performansı düşürüyor, ama her seferinde cihaza göre derlendiği için uyumluluk sorunları aşılmış oluyor. ART ise bu derleme işinin önceden yapılması anlamına geliyor. Uygulama cihaza kurulurken derleniyor, derlenmiş ve çalışmaya hazır halde diskte tutuluyor. Bu işlem hem uygulamanın kurulum süresini arttırıyor, hem de uygulamaların cihazda daha fazla yer kaplamalarına sebep oluyor. Diğer yandan ART ile uygulamalar önceden derlendikleri için arka planda bir de derleyici çalışmıyor, bellek ve işlemci daha verimli kullanılıyor. Tabi bazı uygulamalar uyumsuzluk çıkartabiliyor ama şu anda hemen her uygulama ART üzerinde sorunsuz çalışır durumda.

Arkadaşlar tabletime ve htc one s cihazıma gamepad bağlamak istiyorum 2 tane snopy sg-401 vardı olmuyorudu bir yerde sg505 in olduğunu okumuştum gittim onu aldım oda olmadı yarın iade edeceğim uygun fiyatlı android cihazlarda da çalışan bir gamepad tavsiyesi olan var mı? otg kablolarım sağlam cihazda destekliyor bu gamepaderi bağlayabileceğim bir yöntem bilen de varsa yardımcı olursa çok sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar one s cihazıma otg kablo ile fare klavye bağlayabiliyorum ancak 8gb sandisk hafıza kartımın takılı olduğu kart okuyucuyu bağladığımda fat32 olmasına rağmen okumuyor 2gb minton mp3 playerimi bağladığımda da ışığı yanıyor mp3 ün ancak telefon tanımıyor yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Avea Bulutta 12 ay dolduktan sonra 4gb ücreti ne kadar bilen var mı? İntouch 2 almıştım geçen yıl ihtiyacım yoktu bu yıl kullanmaya başladım çok beğendim 12 ay sonra ücreti çok değilse kullanmayı düşünüyorum ancak Avea'nın sitesinde bulamadım ücretlerini bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap