https://www.youtube.com/channel/UCkJ6eQKpHZgsZBla4JgKj3A kanalında 1983'ten itibaren uzun yıllar yayınlanmış Computer Choronicles'ın bölümlerini paylaşmışlar, pek çok eski bilgisayar teknolojileri bilgisine zamanının yorumlarıyla ulaşmak mümkün.

tozlu raf seven arkadaşlar eminim bayılacaktır 🙂 @leventp @gamsizm

The Computer Chronicles

This channel is dedicated to hosting many episodes of The Computer Chronicles at the highest quality possible. Not all of the episodes are here, however, as ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@baris_ozkok belki ilginizi çeker @gamsizm 😀 http://www.youtube.com/watch?v=DDtWxURLlPk

KIDS REACT TO OLD CAMERAS

Old Cameras Bonus video on the REACT channel: Coming Tuesday! Watch all main React episodes (Kids/Teens/Elders/YouTubers): http://goo.gl/4iDVa Support TheFineBros channel! FREE ANIME!...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Tüm akış" konusu üzerine gelen mesajları izliyorum. Arada anlamsız derece abartılı tepkiler gelmekte, kolaylıkla savrulmaması gereken hakaret ve suçlamalar dillendirilmekte. Faşizm vs. gibi ağır hakaretleri etmeden önce durup bir nefes almanızı öneririm.

Dünyanın sonu gelmiş gibi davranmaya gerek yok. TeknoSeyir'deki uygulamalar elbette kullanıcıların fayda göreceği şekilde, kullanıcılara bir şeyler sağlayacak şekilde düzenlenecektir. Bunu yaparken göz önüne alınacak ikinci detaysa, TeknoSeyir'in varlığını koruyabilmek için ülkenin getirdiği yasal sorumluluklara uyması gerekliliğidir.

Tüm akış konusunda TeknoSeyir makinesinin sosyal boyutunun işlemesinin gereklilikleriyle, sizin talepleriniz doğrultusunda bir orta yol elbette bulunur. Bugüne kadar yapılan uygulamalarda hatalar ya da beklenen sonuçları vermeyen kararlar olduğu ortadadır, ancak burada daha önce denenmemiş bir şey inşa edilmeye çalışıldığını da takdir etmeniz gerekmektedir.

Tekrarlıyorum, hakaret, tehdit ve ağır suçlamalara başvurmadan talep ve öneriler dile getirilirse, en uygun orta yol bulunabilir.

Herkese iyi geceler, LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

TeknoSeyir'de birçok şeyi sizin yorumlarınıza göre şekillendiriyoruz ama bir de sayılar var. Sizin görmediğiniz birçok veri analiz ediliyor. Bu siteyi tasarlanma amacına uygun hale getirip yorumların yanında sayılara da bakacağız. Baktık olmuyor yeni çözümler uygularız elbette. Sonuçta yeni bir şey deniyoruz ve bunun önümüzdeki ay Plus ile entegrasyonu da var. Beta ibaresi TS'nin adında durduğu sürece yeni özellikler gelir gider çok şey değişir. İtiraz etmek yerine siteyi amacına uygun kullanmayı deneyin. Eğer bir şeyler düzgün yapılmamışsa biz bunu göreceğiz zaten. Eğer genel akışlı versiyonun daha iyi olduğunu görürsek, özel akışlı versiyon için tasarlanmış özelliklerin de değişmesi gerekir. Sitenin tasarımını ilk ay içinde komple değiştirdiğimizi de unutmayın. Bundan sonra böyle tarzı bir tutum içerisinde hiç olmadık. TeknoSeyir bir forum değil teknoloji odaklı sosyal ağ olmayı deniyor. Ama gidişat foruma dönmüş durumda. O yüzden tekrar sosyal ağ kısmına ağırlık verilmesini hedefliyoruz. Çünkü sistem forum gibi tasarlanmadı ve bu yüzden 'arıza' veriyor. Olmazsa da yeni rotalar çizeriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • ilker @gilker

  bu durumun sakıncalarınıda düşünmek gerek yeni üye=sıfır takipçi sorduğu hiçbir soruya cevap alamayacak yazdığı hiçbir yazıyı kimse göremeyecek 3-5 gün sonrada çıkıp gidecek.

  bu durumda herkez farklı bir tekno seyir görecek bunun artılarıda var gibi
  yapın deneyelim şimdiden ön yargılı olmaya gerek yok...

  plus üyelerin yazıları herkez tarafından gözükecek mi? @gamsizm

 • Eofdred @eofdred

  Sizin görmediğiniz birçok veri analiz ediliyor

  woooooooow

 • ISA @isasntrk

  bence bekleyip görmek lazım sonuçta dünyanın sonu değil 🙂

 • AppleCarebut @emrhngm

  daha önce bu siteye tek bir yorum yazmıştım tekrarlamak istiyorum. Kullanıcı ile bu kadar içli dışlı olmak zaman ve enerjinizin kaybı demektir. Sonuç olarak sizden bekleyebileceğimiz kaliteli inceleme bunun dışında ki beklentiler Teknoseyir'in cefasına çekmeden sefasını sürme çabasından başka bir şey olamaz. Sözü geçen itirazlar siz talep ettiğiniz sürece var olacaktır çünkü herkes Teknoseyir'i kendi hayal ettiği bir siteye dönüştürmek isteyecek ve bu olmayınca can sıkıcı mesajlar atacaktır hatta daha duygusal olanları "çamur at izi kalsın" şeklinde hareket edeceklerdir. Kullanıcı mesajlarından daha çok google , anket vs yöntemlerden gelen sayısal veriler üzerinden hareket etmeniz sizin açınızdan çok daha yönetilebilir ve sonuca odaklı olacaktır. Kullanıcı ile direkt olarak iletişim kısıtlı personelle içine girmemeniz gereken bir durum.