#akış , #TeknoYardım Arkadaşlar Hollanda'dan çikolata, çerez getirtmek istiyorum kargo ücretleri ne kadar oluyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış boğaziçi bilişim ödülleri teknohaber kategorisinde #teknoseyir'i koymamışlar, üzdü 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış , #TeknoYardım Merhaba arkadaşlar, kişisel kullanım için bir yazıcı almayı düşünüyorum. Şöyle 500-1000 sayfa çıkarabilecek ve kartuj doldurma işlerinde sorun çıkarmayacak bir yazıcı önerebilir misiniz?

Bütçe : ₺ 300

Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat OZ @cemurad

  Kesinlikle Epson öneririm, diğer yazıcılarla kıyaslanamayacak seviyede tasarruf sağlıyor. Bahsettiğim yazıcılar tanklı. Yedek mürekkepler kartuşa nazaran çok ucuz, üstelik 5-10 katı kadar çıktı alabilme kapasitesine sahip. Kuruma derdi filanda yok

  Epson L110 - Epson L130 - L-210 modelleri olabilir. Evet fiyat 400-500 arasında ama daha ilk kartuş dolumun da kendini amorti ediyor 😉

 • MuratTurgutErdem @muratturguterdem

  Bitmeyen kartuşlu yazıcılara bakabilirsin. Hem sonradan bitmeyen kartuşa çevrilmiş hemde o şekilde üretilmiş versiyonlar var.

#akış, #TeknoYardım Laptop'u kasmayacak antivirüs öneriniz var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bzn7 @bzn7

  Windows 10'da sistemin Windows Defender'ını kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ek tedbir olarak sadece sistemin "Otomatik kullan" özelliğini devre dışı tutuyorum flash bellekten virüs kapma ihtimaline karşı. Ayrıca korsan yazılım kullanmadığım için crack'ten virüs kapma ihtimalim de olmuyor. Mümkün olduğunca açık kaynak kodlu yazılım (vlc, 7zip, gimp...) kullanıyorum. Tarayıcı olarak da eklenti desteği olmayan Edge'i kullandığımdan ona da bir şey bulaşamıyor.

  Soruna gelirsek, avast free.

 • Player 1 @player-1

  Laptop'a bağlı. intel atom N2600 işlemcili bilgisayara defender koysan gene kasar 😀

#akış , #TeknoYardım Arkadaşlar arkadaşımın flash'ı bu hale gelmiş, bu neyin nesidir, acaba kurtarma şansımız var mı? Hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11