Arkadaşlar öncelikle hiçbir yerde böyle bir bilgi bulamadım. Arama özelliği olan akıllı saat ile bluetooth kulaklık aynı anda cihaza bağlı iken istediğim cihaza geçiş yapamıyorum. Hatta Bluetooth kulaklık ile hiçbir zaman arama yapamıyorum. Sorun MIUI yazılım kaynaklı diye düşünüyorum. Çünkü örneğin iPhone da ara yapınca ses kısmında şu seçenekler çıkıyor: *Ahize, *Hoparlör, *Akıllı Saat, *Kulaklık yani istediğini seçip konuşuyorsun. Ama Mi6 MIUI 11.2 eu v20.2.27 de ise seçenekler şu: *Ahize, *Hoparlör, *Bluetooth.... eeee Bluetooth a basınca N'oluyor biliyor musunuz? hangi bluetooth cihaza (saat,kulaklık) bağlanacağını bilemediği için otomatik AHİZEye geçiyor. LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ NE YAPABİLİRİM???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
 • Woodo @woodo

  Mi 9T kullanıyorum aynı sorun bende de mevcut. Saat ve kulaklık aynı anda bağlı iken telefondan bluetoothu seçtiğim her zaman ses, saate gidiyor. Ha ancak gelen arama esnasında kulaklıktan cevaplarsan ses ancak kulaklığa geliyor. Onun haricinde sesi telefona alayım sonra saate göndereyim sesi, olmadı kulaklığa geçeyim... Yok olmuyor... Çinliler ve yazılımları maalesef:(

 • Ekrem @huseyinekrem

  Sadece birini kullanacaksanız telefondaki bluetooth ayarlarından bağladığınız cihazın telefon özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  BT arayüzünden saatin ses çalma, telefon özelliği varsa devre dışı bırakmayı deneyin.

 • Mehmet @m-menguc

  Bende s20 fe var. Saatim huawei watch gt 2, kulaklık jabra elite 3. Çağrı geldiği zaman telefondan cihaz seçebiliyorum ama çok sağlıklı çalışmıyor. Geri ahizeye veriyor falan böyle sorun oluyordu. Şöyle aştım bu sorunu. Arama geldiği zaman saat ile görüşmek istiyorsam saatten açıyorum. Kulaklıkla görüşmek istiyorsam kulaklığa basıyorum. Telefondan açınca direkt ahizeye veriyor.