Düzenleme: Sorunu çözdüm. Sadece G300s yazılımını indirmek yerine Logitech Gaming Software adlı yazılımı indirdim. Yazılıma buradan ulaşabilirsiniz. (http://support.logitech.com/software/gaming-software)

Bugün Logitech G300s mouse aldım ancak tuşları yapılandırmak için gerekli yazılımı yüklediğimde yazılımın işletim sistemiyle uyumsuz olduğu uyarısını alıyorum. (http://prntscr.com/8bc78m). Halbuki yazılımı direkt Logitech'in sitesinden indirdim. (http://support.logitech.com/product/g300s-gaming-mouse) Buna rağmen bu uyarıyı alıyorum. Benden başka bu problemler karşılaşmış ya da çözüm önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta SSD almıştım. (Ürün link: http://goo.gl/l14v22). Bugün bir iki programla test yaptım ama diğer yapılan testlere göre oldukça düşük çıktı. Sebebi ne olabilir? SSD'yi almadan önce bilgisayar ile uyumuna bakmıştım o zaman uygun diye hatırlıyorum acaba yanlış mı baktım. Aynı SSD'nin incelemesi http://goo.gl/n1yBfv

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.movienr.com
Daha yeni üye oldum ancak şimdiden favorim haline geldi. Mekana, tarihe, konusuna vs. göre film arayabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Discover Movies by Genre, Theme, Place and Period!

Movienr is a social way of discovering new movies, getting personalized recommedations and engaging with fellow cinephiles. Discover movies you will actually enjoy with Movienr.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

CS:GO | Best AFK eu!

This happened in MM and I thought I would share :D
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

http://www.mozilla.org 'a bir tek ben mi giremiyorum. Uzun zamandır böyle. Eklenti indiremiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kanalı nasıl bulduğumu hatırlamıyorum ama iyiki bulmuşum. 🙂 Kesinlikle tavsiye ederim. Çok fantastik konulara değiniyor.
http://www.youtube.com/channel/UC6nSFpj9HTCZ5t-N3Rm3-HA

Vsauce

Our World is Amazing. Subscribe for Mind-Blowing Facts & The Best of the Internet Questions? Ideas? Tweet me: http://www.twitter.com/tweetsauce Vsauce was cr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce 'Pirates of Silicon Valley' filmini izledim. Bayadır izlemeyi düşünüdüğüm bir filmdi. Bu akşam izleyebildim. Belgesel niteliğinde bir film. Film Bill Gates ile Steve Jobs arasındaki doğal olarak Microsoft ile Apple arasındaki rekabeti anlatıyor. Microsoft ve Apple'ın kuruluş hikayelerine değinilmiş. Filmi izlemenizi tavsiye ederim. Spoiler sayılır mı bilmiyorum. Filmin sonunda Steve Jobs'un sunumundan ufak bir kısım gösteriyor. Orada Microsoft ile yapılacak işbirliği bahsediliyor. Bahsedilen sunum 1997'de yapılmış Macworld'deki sunum. Şurada tam sürümü var http://www.youtube.com/watch?v=PEHNrqPkefI . Jobs Microsoft ile olan işbirliğini açıkladığında salonda bir sessizlik oluşuyor 🙂 Arada yuhalayanlar çıkıyor. Yalnız bu işbirliğinden bahsedilirken dikkatimi çeken, Internet Explorer'ın varsayılan tarayıcı olacağının açıklanmasıydı. En çok yuhalama o kısımda oldu 😀 İzlemek isterseniz IE 28:34'te, işbirliğinin duyurulması 27:00'da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mint, Xubuntu'dan sonra en son Elementary OS kurdum. Sanırım bununla devam edeceğim. Ancak diğer ikisinde olmadığı kadar fan sesiyle beraber ısınma problemi var. Arada bir azalıyor ancak genelde yüksek -rahatsız edecek- seviyede. Ekran kartından olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Nasıl çözebilirim? Ekran kartı için herhangi bir sürücü yüklemedim. Daha önceki Linux deneyimlerimde sürücü yüklemeye çalıştım. Yükleme işlemlerinde ya hata aldım ya da yüklemeden sonra herhangi bir değişiklik olmadı. Ekran kartım AMD Radeon HD 8750M #Linux #ElementaryOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

#KorsanaHayır Korsandan tümüyle kurtulmaya bir adı daha yaklaştım. Tam korsanını kuracağım sırada bir anda kendimi Photoshop fiyatlarına bakarken buldum 😀 Aylık 17TL/1 yıl taahhüt

BeğenFavori PaylaşYorum yap