Tamam, şimdi duyurusu yapıldığına göre, 512'lik orijinal serinin bir DLC'si olarak düşünebileceğimiz, açıkta kalanların gönlünü alabilecek, kişiye özel 96 adetlik seriden ön sipariş ile satın almak isteyenler, aşağıdaki formata göre kendi tasarımlarını şimdiden oluştursunlar.
Ön siparişler yine aynı usul olur, ts mağazadan. 96 adetlik ön sipariş tamamlandığında, üretim başlar, ben 30 gün içinde de ts'ye teslim edebilirim.

Bana göndereceğiniz tasarımlarınız ile kişiye özel tek tek uğraşılması gerektiğinden, fiyat 2x, 3x arası olacaktır. Sistem bozuk olursa bile, arkadaşlar tek adet sipariş verirlerse, bu defa herkese yeter.

Mantık şu şekilde;
512'lik seriye dahil, ama sanki çalışmayı durdurmuş, hata vermiş bir yazılım gibi düşündüm. Yuvarlak pim de kayıp.

İki değişkenimiz var;
1-pikselli alan (en sağdaki resimde, olabilecek tüm pikseller var, 8 adetlik pim yuvaları boş)
2-seri numara alanı (maksimum 5 karakter gibi düşünelim, 512 sabit, tarih bölümü sabit)

Zamanı geldiğinde, ön sipariş aşamasını geçebilenler, sipariş numaranız ile birlikte tasarımlarını bana buralardan iletebilirler;
https://www.instagram.com/asaltek/
https://twitter.com/asaltek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 45

Merhaba arkadaşlar, iyi akşamlar;

Oyun deneyiminizden bahsederken sizi hevesle dinleyecek birilerinin eksikliğini hissediyorsanız eğer aşağıda yer alan çalışmanın tam size göre olduğunu düşünüyorum.

ODTÜ’lü genç arkadaşlarımız, dijital oyun sektörü üzerine yürüttükleri bir lisans araştırması kapsamında, oyuncu davranışları hakkında fikir edinebilmek için 10-15 dakikalık bir anket tasarladılar. Oyun oynama alışkanlıklarınız ve sektöre dair düşüncelerinizle ilgili sorular hazırlanırken, bir oyuncu olarak motivasyonunuzu baştan tanımlayacağınız unsurlara dikkat çekilmiş.

Çalışmayı yürüten arkadaşlarımız nasıl bir oyuncu olduğunuzu çok merak ediyorlar. Vakit ayırıp ankete katılmanız halinde keyif alacağınızı düşünüyorum. Daha önce size sorulmayan konularda fikrinizi belirtmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

https://forms.gle/CVH8xyHH1giRKjgQA

Arkadaşlarımızın araştırmasının seyrini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, sonuçlardan haberdar olmak isterseniz, doldurduğunuz formu göndermeden önce e-posta adresinizi belirtebilirsiniz.

Çok değerli desteğiniz için hem arkadaşlarım adına hem de kendi adıma teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap